Zdarza się to od czasu do czasu, a sama fabuła nie jest zbyt zabawna, ale sama historia jest ciekawa. Historia jest prosta: kobieta dowiedziała się, że jej mąż ma kochankę i postanowiła go ukarać: „Ogólnie miałam wrażenie, że mój mąż mnie zdradza, było wiele»znaków«. Ciągle pisał, śmiał się i uśmiechał. A kiedy zapytałam, do kogo pisze, powiedział, że do matki. Co wieczór po pracy wracał coraz później do domu. A kiedy zadzwoniłam do jego kolegów, odpowiedzieli, że wyszedł kilka godzin temu. Kiedy zapytałam go, co się dzieje, roześmiał się i powiedział, że jest w biurze."

Ostatnią słomką było to, że wyszedł po mleko o 23:30 i wrócił dopiero o 2 w nocy. Teraz mogę z całą pewnością, bazując na swoim doświadczeniu, powiedzieć, że w takich przypadkach warto zatrudnić prywatnego detektywa. Są dobrze zorientowani w tym, co robią i będą w stanie zebrać dowody, które przydadzą się w rozwodzie. Nic mu nie powiedziałam i czekałam na jego urodziny, które były kilka miesięcy później. Rozumiem, co możesz sobie pomyśleć: po co czekać tak długo, skoro wiedziałam, że się zmienia i dlaczego muszę to robić w jego urodziny?

Zrobiłam to, ponieważ musiałam zebrać więcej dowodów i znaleźć nowy dom. Kiedy zapytałam go, jak zamierza obchodzić urodziny, powiedział, że nie chce zapraszać gości i po prostu świętować z kolegami, a potem znalazłam w szafie butelkę szampana i dwa kieliszki. I coś kliknęło mi w mózgu. Więc zrobiłam to, co każda inteligentna kobieta zrobiłaby na moim miejscu. Wyjechałam z domu, zamieszkałam na chwilę z przyjaciółmi i powiedziałam mężowi, że wyjeżdżam z miasta w interesach.

Potem zaprosiłam jego rodziców, jego siostrę i kilku jego przyjaciół na jego przyjęcie urodzinowe. Powiedziałam im, że chcę zrobić niespodziankę mężowi i że wszyscy powinniśmy przyjść do naszego mieszkania z wielkim ciastem i świecami. Brzmi fajnie?

Spotkaliśmy się pod domem o 8:30. Wszyscy wchodzimy do windy (tylko 8 osób). Jego matka trzyma ciasto, a ja przypominam wszystkim, aby byli jak najciszej. Otworzyłam drzwi do mieszkania moim kluczem. Wszyscy byliśmy cichutko, a jego matka z uśmiechem trzymała tort. Ale kiedy otworzyłam drzwi, wszyscy byli bardzo zaskoczeni!

Mój mąż też się zdziwił. Leżał, obejmując swoją kochankę i patrzył na nas szeroko otwartymi oczami. Matka rzuciła tort, siostra i ojciec zaczęli na niego krzyczeć. Udawałam, że jestem w szoku, jego przyjaciele też zaczęli na niego krzyczeć. Mój mąż, obecnie były mąż, szlocha i krzyczy „co ja zrobiłem", a jego kochanka próbuje wciągnąć spodnie i uciec. Chyba nie warto mówić, że to jeden z najlepszych urodzinowych prezentów, jakie kiedykolwiek miałam. Jeśli uważasz, że ta kobieta postąpiła słusznie, podziel się tą historią z przyjaciółmi.

To też może cię zainteresować: Adam Siewierski z "Sanatorium miłości" zabrał głos w sprawie wyprowadzki żony. Czy jeszcze do niego wróci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Igor Krawczyk źle znosi kontakty z Ewą Krawczyk. Nasiliły się jego kłopoty zdrowotne. Co się mu stało

O tym się mówi: Adriana Kalska dała znać o swoim stanie po zakończeniu związku z Mikołajem Roznerskim. Co opublikowała w sieci