Inni chcą znaleźć miłość i zawrzeć silne małżeństwo, ale nie mają szczęścia w związkach.

Astrologowie nazwali pięć znaków zodiaku, które mogą pozostać singlami w 2022 roku. Dowiedz się, kto zagościł na liście.

Wodnik

Przedstawiciele tego znaku uwielbiają samotność, ponieważ boją się otworzyć na innych i być bezbronnymi. To uniemożliwia im budowanie harmonijnych relacji. W 2022 r. Wodnik nie znajdzie partnera, ale będzie musiał sam zdecydować, co jest ważniejsze - znaleźć bratnią duszę lub zaangażować się wyłącznie w karierę i samorozwój.

Strzelec

Miłośnicy wolności Strzelcy mają trudności ze znalezieniem partnera, ponieważ chcą, aby związek był lekki. Szybko się zakochują i równie szybko rozczarowują wybrankiem. Rok 2022 zmusi ich do nauki szukania kompromisów i tylko dzięki tej lekcji będą mogli znaleźć szczęście. Ale to będzie później.

Panna

Panny są perfekcjonistami, którzy przyglądają się każdej osobie, która jest wokół nich. W 2022 mogą być zbyt surowi i krytyczni wobec innych i siebie, co uniemożliwi im budowanie harmonijnych relacji.

Bliźnięta

Towarzyskie i wesołe Bliźnięta są bardzo zmienne. Uwielbiają emocje i cały czas zmieniają zdanie, co może nie podobać się ich partnerowi. W 2022 r. przedstawiciele znaku pozostaną bez bratniej duszy, ponieważ sami nie dążą do długotrwałych relacji.

Ryby

Rozmarzone i emocjonalne Ryby są tak wymagające w stosunku do swoich partnerów, że niewielu ludziom udaje się spełnić ich listę życzeń. Ponadto zachowują się niepoważnie, co tylko pogarsza sytuację. W tym roku muszą przemyśleć swoje spojrzenie na życie.

To też może cię zainteresować: Adam Siewierski z "Sanatorium miłości" zabrał głos w sprawie wyprowadzki żony. Czy jeszcze do niego wróci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Igor Krawczyk źle znosi kontakty z Ewą Krawczyk. Nasiliły się jego kłopoty zdrowotne. Co się mu stało

O tym się mówi: Adriana Kalska dała znać o swoim stanie po zakończeniu związku z Mikołajem Roznerskim. Co opublikowała w sieci