Niewiele dzieci może pochwalić się gęstymi i mocnymi włosami tuż po narodzeniu. Zazwyczaj pierwsze włoski są miękkie, a po 2-4 miesiącach wypadają i zostają zastąpione włosami trwałymi. Mała Jopanka Chanco miała jednak szczęście.

Matka ciemnowłosej Japonki, Mani Kano, postanowiła skorzystać z niezwykłego daru natury swojej córki. Założyła osobne konto na Instagramie dla Chanko, gdzie zaczęła udostępniać zdjęcia wyjątkowej dziewczynki. Dziecko zostało natychmiast zauważone, a dziś ma ponad 360 tysięcy subskrybentów. Wszyscy są po prostu zachwyceni włosami małej Japonki.

Chanko została zauważona nie tylko przez zwykłych internautów. Zdjęcia dziewczynki szybko rozprzestrzeniły się na świecie, a do jej rodziców zaczęły się odzywać agencje reklamowe.

Chanko mając dwanaście miesięcy stała się twarzą kampanii reklamowej zaprojektowanej dla popularnej marki szamponów Pantene. W tej reklamie dziewczynka wystąpiła z japońską aktorką i gwiazdą narodową Sato Kondo.

Chanco ma teraz cztery lata. Jej włosy stały się nieco jaśniejsze, ale pozostają tak samo gęste i długie. Dziewczynka jest zapraszana do różnych japońskich programów telewizyjnych i bierze udział w sesjach zdjęciowych do magazynów o modzie.

To też może cię zainteresować: Adam Siewierski z "Sanatorium miłości" zabrał głos w sprawie wyprowadzki żony. Czy jeszcze do niego wróci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Igor Krawczyk źle znosi kontakty z Ewą Krawczyk. Nasiliły się jego kłopoty zdrowotne. Co się mu stało

O tym się mówi: Adriana Kalska dała znać o swoim stanie po zakończeniu związku z Mikołajem Roznerskim. Co opublikowała w sieci