Jak przypomina portal "Lelum", Michał Wiśniewski ma za sobą niełatwy czas, przynajmniej jeśli chodzi o kwestie finansowe. Było na tyle źle, że konieczne stało się ogłoszenie przez niego upadłości konsumenckiej. Wygląda jednak na to, że wszystko powoli zaczyna się układać i iść po myśli Michała Wiśniewskiego. O co dokładnie chodzi?

Michał Wiśniewski ma ogromne powody do radości

Michał Wiśniewski w rozmowie z dziennikarzami portlu "Jastrząb Post" przyznał, że jeśli chodzi o finanse, najgorsze ma już za sobą. Występy i aktywność zawodowa pozwoliły mu wreszcie wyjść na prostą i stanąć na nogi. Dzięki temu nie ma już problemu z wierzycielami. Wyjście z dołka finansowego pozwoli liderowi Ich Troje na rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

Wiśniewski wyznał, że jest to dla niego bardo ważne, bo przez długi czas kojarzono go przede wszystkim z ruiną finansową. "A teraz przede mną nowy rozdział. Bardzo się cieszę" - powiedział wyraźnie zadowolony piosenkarz.

Michał Wiśniewski zamierza w tym roku po raz kolejny zachwycić swoich fanów. Chciałby wydać nowy krążek, a także opublikować swoją biografię. Jeśli uda mu się spełnić wszystkie plany, wówczas z pewnością będzie mógł liczyć na większy przypływ gotówki.

To nie koniec dobrych wieści

Michał Wiśniewski ma jeszcze jeden bardzo ambitny plan. Chciałby we współpracy ze stacją Polsat przygotować jubileuszowy koncert. Miałoby to być wydarzenie z ogromnym rozmachem i pompą.

Do tej pory epidemia koronawirusa skutecznie uniemożliwiła organizację podobnego wydarzenia. Myślicie, że w tym roku Michałowi Wiśniewskiemu uda się spełnić wszystkie swoje założenia?

To też może cię zainteresować: Decyzja Marcina Gortata wywołała w sieci burzę. Poszło o Beatę Kozidrak. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił alert. Zaczął obowiązywać o północy. Czego dotyczy i jak długo będzie obowiązywać

O tym się mówi: Pielęgniarka podała pacjentce złą dawkę leku, co skończyło się fatalnie. Teraz usłyszała akt oskarżenia