W sieci pojawiły się wyniki pewnego rankingu, jaki został stworzony przez "Super Ekspres". Dotyczy on tego, co Polacy sądzą o wszystkich pierwszych damach Rzeczypospolitej Polskiej.

Tabloid pyta czytelników o opinię na temat pierwszym dam Polski

Jak podaje tabloid, Jolanta Kwaśniewska w opinii czytelników zwyciężyła nad Agatą Dudą. Wielokrotnie spotkaliśmy się w kolorowej prasie z różnego rodzaju rankingami związanymi z żonami polityków, ich rodzinami i majątkami widocznymi w mediach społecznościowych.

Bardziej intensywnie omawiane są te kwestie przy okazji zbliżających się wyborów, albo w ich trakcie. Po wyborach natomiast szczegółowo opisywane są różnice w stylizacjach żon polityków i ich modowe wpadki.

Nie ulega wątpliwości, że Agacie Dudzie przygląda się wielu Polaków, którzy mniej lub bardziej pozytywnie poddaję ocenie jej aktywność na stanowisku pierwszej damy, prezencję i rangę poruszanych przez nią spraw. Pomimo faktu, że aktualna pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda doczekała się nawet fanklubów na mediach społecznościowych, nie cieszy się ona sympatią wśród wielu sympatyzujących z ugrupowaniami politycznymi, niż ta popierana przez jej męża.

Druzgocące wyniki?

Jak podaje "Super Express", w stworzonym przez tabloid rankingu czytelnicy mieli zagłosować na ich zdaniem najlepszą pierwszą damę, jaka trafiła się Polsce. Chociaż wyznaczone były wszystkie pierwsze damy do oceny czytelników, ci się skupili głównie na aktualnej pierwszej damie i jednej z byłych, Jolancie Kwaśniewskiej. Według opisywanych przez "Super Express" wyników, na Jolantę Kwaśniewską zagłosowało prawie 3000 osób, podczas gdy na kandydaturę Agaty Dudy zareagowało około 300 osób.

O tym się mówi: Bliska osoba Krzysztofa Krawczyka ma kłopoty. Zmuszona jest sprzedać swoją willę

Zerknij tutaj: Ryszard Lasota z "Sanatorium Miłości" zachwyca czułością. Wypad w góry z 37 lat młodszą ukochaną uwieczniony na słodkich zdjęciach