Jak przypomina portal "Pomponik", Beata Tyszkiewicz już jakiś czas temu zdecydowała się wycofać z życia publicznego. Wiek i stan zdrowia mocno dają się jej we znaki i nie chce, aby fani oglądali ją w takim stanie. Do tego dochodzi skrajnie niska emerytura wyliczona przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz przez lata zaskarbiała sobie sympatię kolejnych pokoleń, ostatnio, dzięki występom w jury "Tańca z gwiazdami". Niestety pogarszający się stan zdrowia aktorki, zmusił do zrezygnowania z zasiadania w składzie sędziowskim i całkowicie wycofała się z życia publicznego. Niedawno tabloidy donosiły, że aktorka musi być pod stołą opieką.

Beata Tyszkiewicz/YouTube @Look Production
Beata Tyszkiewicz/YouTube @Look Production
Beata Tyszkiewicz/YouTube @Look Production

Córka aktorki, Karolina Wajda chciała, aby mama przeniosła się do jej dworku w Głuchach. Beata Tyszkiewicz jednak odmówiła. Dlatego Karolina zdecydowała się przenieść do mieszkania mamy, żeby pomagać jej w codziennym życiu. Dotyczy to również kwestii finansowych, bo emerytura gwiazdy jest bardzo niska.

Beata Tyszkiewicz/YouTube @Kętrzyńska Telewizja Kablowa
Beata Tyszkiewicz/YouTube @Kętrzyńska Telewizja Kablowa
Beata Tyszkiewicz/YouTube @Kętrzyńska Telewizja Kablowa

Okazuje się, że uwielbiana przez widzów aktorka ma dostawać z ZUS-u jedynie 1300 złotych. Jest to kwota dość niska i z trudem pozwala zaspokoić nawet najbardziej podstawowe potrzeby. Doskanele wie o tym wielu seniorów, z trudem wiążących koniec z końcem. Utrzymanie się za tak niską kwotę jest tym trudniejsze, że każdego dnia stykamy się z wszechobecną drożyzną. Nie omija ona także gwiazd.

Spodziewaliście się, że emerytura Beaty Tyszkiewicz jest tak niska?

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk zdradziła, Ile odjęto jej z renty z powodu Krzysztofa Krawczyka Juniora. Zapowiedziała podjęcie kroków prawnych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika Richardson szczerze o szczęściu i obecnej relacji ze Zbigniewem Zamachowskim. "Po prostu wychodzę z tej sytuacji"

O tym się mówi w Polsce: Zaginął 12-letni Alan. Bez wiedzy opiekunów opuścił miejsce zamieszkania. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

O tym się mówi na świecie: Zaskakujące doniesienia o Harrym i Williamie. Czy mają przyrodniego brata