Astrologowie określili znaki zodiaku, którym grozi utrata wszystkiego w 2022 roku. Czarny Tygrys przyniesie całe spektrum bólu i cierpienia przedstawicielom dwóch konstelacji. Przez cały rok „zostaną uwięzieni w pętli nienawiści, przez co ich życie będzie wypełnione próbami”.

Dla Bliźnięt rok 2022 nie będzie najlepszym rokiem

Początkiem roku osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mogą spodziewać się konfliktu z szefami. Niestety ich reputacja mocno ucierpi przez klientów. Jakby tego było mało, ich koledzy z pracy zaczną z nimi wojnę, aby to im przypadł awans lub benefity.

Niestety nawet wycieczka, która miała pozwolić odpocząć od tego, co złe, możę zostać w ostatniej chwili odwołana. To jednak nie koniec złych wiadomości. 2022 rok może przynieść utratę pieniędzy - mówią o tym eksperci w dziedzinie astrologii i zauważą, że z powodu nagromadzonych problemów Bliźnięta mogą stać się całkowicie zdesperowane. Nie należy się jednak poddawać – zła passa skończy się szybciej, niż się wydaje.

Byk może napotkać problemy zaraz po nowym roku

„W 2022, w styczniu, Mars stworzy z Neptunem napięty aspekt, przez co osoby urodzone pod tym znakiem mogą kłócić się z przyjaciółmi, marnować wszystkie swoje finanse lub zainwestować wszystkie swoje pieniądze w ryzykowne przedsięwzięcie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdzie się w centrum publicznego skandalu. Możliwy jest konflikt z fanami lub partnerami biznesowymi ”- mówią eksperci.

Ponadto, według astrologów, istnieje ryzyko pogorszenia sytuacji finansowej z powodu napiętego aspektu Wenus z Plutonem. Praca z ludźmi może sprawić Bykowi wiele kłopotów. Nie będzie łatwo.

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla odbiorców gazu. Niektórych nie obejmie wzrost rachunków w 2022 roku. O kim mowa

Zerknij: Ostatnie miejsce spoczynku Ryszarda Farona budzi skrajne emocje. Bardzo ponure zdjęcia