Wszyscy pamiętają medialne doniesienia na temat aktorki Barbary Sienkiewicz, która w wieku 60 lat powołała do życia bliźnięta. Dzięki serialowi "Ranczo" aktorka zdobyła większą popularność wśród widzów.

Co słychać u bliźniąt i ich mamy?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)

Już 7 lat minęło od kiedy wszystkie krajowe media roztrząsały dość niespotykaną, jak na nasz kraj ciążę. Aktorka Barbara Sienkiewicz urodziła wówczas bliźnięta będąc w wieku 60 lat. Kobieta niestety musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki, gdyż zarzucono jej skrajną nieodpowiedzialność, egoizm i brak zdrowego rozsądku.

Aktualnie bliźnięta matki w dojrzałym wieku mają już 7 lat i wielu mogłoby się zastanawiać, co u nich słychać i jak wyglądają. Jak podaje "Super Express", aktorka Barbara Sienkiewicz przez bardzo długi czas musiała zmagać się zarzutami, jakoby poddać się miała zabiegów in vitro twierdząc, że jej ciąża powstała w naturalny sposób.

Cała krajowa kolorowa prasa, oraz telewizja trąbiły wówczas o 60 letniej mamie, która nie była skora do opowiadania o ojcu bliźniąt. Wyznała jedynie, że ojciec dzieci poza oczywistymi biologicznymi aspektami nie ma z nimi w ogóle do czynienia. Nie zostały ustanowione mu wobec nich żadne obowiązki, oraz prawa.

Okazuje się, że Barbara Sienkiewicz jako jedyne stałe źródło utrzymania miała dość skromną emeryturę – około 1250 zł miesięcznie. Radziła sobie dorabiając do emerytury graniem epizodycznych ról w serialach "M jak miłość", czy "Ranczo". Gdy kobieta urodziła dzieci w wieku 60 lat powstał problem, ponieważ partia rządząca niestety nie przypuszczała, że zasiłek macierzyński mógłby dotyczyć osoby w wieku emerytalnym. Jej dzieci przez długi czas były przedmiotem spekulacji i rozmów. Jak wyglądają dzisiaj? Aktorka była śledzona przez paparazzich krok w krok...

Niestety nie zdołali widocznie zrobić zdjęć siedmiolatkom... Aktorka całkowicie odseparowała się od medialnego życia. Zamieszkała w stolicy ze schorowaną mamą...

O tym się mówi: Ewa Skibińska zdobyła popularność dzięki roli Teresy Żukowskiej. Jak dziś wygląda aktorka

Zerknij: „Nie miałem wyboru”. Leonardo DiCaprio ryzykował własnym życiem, aby uratować swoje psy