Media obiegła bardzo smutna wiadomość dotycząca Tomasza Kammela. Okazuje się bowiem, że dziennikarz znajduje się obecnie w żałobie po stracie jednej z najbliższych w jego życiu osób.

Smutne wieści o ojcu Tomasza Kammela

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Według medialnych doniesień, Tomasz Kammel odebrał niedawno bardzo niepokojący telefon z Niemiec dotyczący stanu zdrowia jego ojca. Jak się okazało, dziennikarz słysząc złe wieści podjął szybką decyzję o udaniu się do Niemiec.

W tym trudnym okresie producenci śniadaniówki "Pytanie na śniadanie" stanęli na głowie, aby wesprzeć dziennikarza i prezentera.Tto pozwoliło Tomaszowi Kammelowi na to, abym mógł całkowicie poświęcić swój czas na zajęcie się ojcem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Jak podaje "Pomponik", panowie mieli bardzo możliwą relację, jednak mimo tego Tomasz Kammel natychmiast udał się do ojca, by spędzić z nim czas. Mieszkający w Niemczech Christian Kammel urodziły się w 1946 roku wówczas, gdy w Cann rozpoczął się festiwal. Tomasz Kammel 16 lipca bieżącego roku opublikował dość ciekawy post na temat swojego taty i okoliczności, w których przyszedł on na świat.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Jak się okazuje, tato Tomasza Kammela kierował się kilkoma ważnymi dla niego zasadami, a jedną z nich jest to, aby zamiast użalać się nad sobą podczas sporów z innymi ludźmi, podjąć próbę odszukania realnych i rzeczywistych argumentów. teraz Media podają, że Christian Bronisław Kammel zmarł pozostawiając w żałobie wszystkich swoich najbliższych, a wśród nich dziennikarze i prezentera Tomasza Kammela.

O tym się mówi: Są najnowsze wieści o stanie zdrowia Kamila Stocha. Jak się czuje skoczek

Zerknij: Krystyna Janda włączyła się w sprawę Barbary Kurdej-Szatan. Sprawy przybrały zaskakujący obrót. O co chodzi