Olga Bończyk podjęła ważną decyzję odośnie pewnej piosenki nagranej ze Zbigniewem Wodeckim. Światło dzienne ujrzało niezwykłe nagranie.

Aktork i piosenkarka Olga Bończyk opublikowała niesamowicie dobrą wiadomość na swoim instagramowym profilu. Okazuje się, że Olga Bończyk i Zbigniew Wodecko nagrali razem świąteczną piosenkę, której niestety nie zdążyli wspólnie wykonać z powodu śmierci legendarnego artysty i wirtuoza trąbki i skrzypiec.

Nieznane wykonanie Zbigniewa Wodeckiego

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Burakowski (@staydark)

"Pomponik" donosi, że nagranie piosenki "Poczuj magię świąt" wykonanej przez Olgę Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego powstało w 2016 roku. Artystka niestety zwlekała z publikacją nagrania ze względu na ogrom wspomnień związanych z tą piosenką. Teraz jednak zdecydowała się podzielić z publicznością tym cennym nagraniem, dzięki czemu możemy usłyszeć unikatowe wykonanie i głos Zbigniewa Wodeckiego w utworze, w którym go jeszcze nie słyszeliśmy...

Na Instagramie aktorka opublikowała wzruszającą informację - Gdy nagrywaliśmy ze Zbyszkiem Wodeckim tego świątecznego singla nie przeczuwaliśmy, że los sprawi, że nigdy nie zaśpiewamy go wspólnie na scenie. Minęło kilka lat od jego śmierci i pomyślałam, że szkoda byłoby gdyby ta zimowa piosenka nie miała swojej premiery medialnej. Oddaję zatem w Państwa ręce singla, który – mam nadzieję – sprawi, że uśmiechniecie się do Zbyszka słysząc jego welurowy, niezwykle kojący głos. (...)

Astystka dodała, że ma w sobie ogromną wiarę i poczucie, że Zbigniew Wodecki jest z nami dzięki muzyce, która po nim pozostała.


YouTube/Olga Bończyk

O tym się mówi: Hanna Gucwińska trafiła do szpitala. Podłączono ją pod tlen. Co się stało

Zerknij: Jennifer Lopez pokazała zdjęcie swojego nowego przyjaciela. Co na to ukochany piosenkarki Ben Afflec