Astronomowie widzieli niesamowite zjawiska w czasie i przestrzeni. Są nowe: rozbłyski termojądrowe na powierzchni białych karłów. Są supernowe: wybuchowe gwiezdne kataklizmy. Pomiędzy nimi znajduje się nowe zjawisko: świecące czerwone nowe.

Czy przepowiednie właśnie się sprawdzają?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Diregiovani (@diregiovani)

Wybuchy te utrzymują się przez miesiące, świecąc i odbijając się echem w świetle widzialnym i podczerwonym. V838 Monocerotis wyemitował spektakularną emisję w 2002 roku. Takie identyfikacje doprowadziły do ​​pytania: „czy możemy przewidzieć następną świecącą czerwoną nową nową?”

Przewidywanie takiej eksplozji to „szansa jedna na milion”, a jeśli naukowcy mają rację, będzie to pierwszy raz, kiedy to się dokona. Naukowcy obserwowali nową gwiazdę, znaną jako KIC 9832227, przez lata 2013 i 2014. Po wykluczeniu innych interpretacji faktu, że gwiazdy wydawały się zbliżać do siebie, przekonali się, że zderzenie było najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jej nietypowe zachowanie.

„Istoty ludzkie przyzwyczają się do nowego wirusa” – powiedział Baba Vanga. Bułgarska jasnowidzka w swoich proroctwach ogłosiła pandemię w 2020 roku, tsunami w 2004 roku, atak 11 września w Ameryce i atak ludzi o bardzo odmiennej kulturze na Europę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sky Godz (@skygodz_galactic)

Z kolei Maximillien de Lafayette w swojej książce zapowiedział w 2022 powrót rasy Anunnaki pozaziemskich na podstawie ostatecznego ostrzeżenia Anunnaki dla ludzkości, końca czasu i powrotu Anunnaki w 2022. Według sumeryjskich wierzeń, stworzyli oni ludzkość z pomocą genetycznej manipulacji. Jednak gdy wrócą, zabiorą ze sobą tylko tych, którzy zachowali genetyczną czystość.

O tym się mówi: Polaków czekają dalsze pytania. GUS prowadzi kolejne badania. O co chodzi

Zerknij: Szpital, do którego trafił Kamil Durczok zabrał głos w sprawie odejścia dziennikarza. Wydano oficjalne oświadczenie. Co się w nim znalazło