54-letnia Argentynka uratowała życie swojej 89-letniej matce. Podczas rozpoczętej już procedury kremacji kobieta odkryła, że ​​jej matka wciąż żyje mimo uprzedniego stwierdzenia zgonu.

Czy błąd był wynikiem pośpiechu, zaniedbania czy nacisku?

W ostatniej chwili seniorka została uratowana i przewieziona do szpitala. 89-letnia kobieta została przyjęta w sobotę do prywatnego szpitala w mieście Resistencia w północno-wschodniej Argentynie.

Starsza kobieta skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Jej córka odwiedziła matkę w niedzielę. „Kobieta spotkała lekarza, który poinformował ją, że 89-latka zmarła” – poinformowała lokalna policja. Córka otrzymała od lekarzy akt zgonu, z którego wynikało, że ​​89-letnia mama zmarła z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej.

Media donoszą o pośpiechu w organizacji kremacji

Według lokalnych mediów ciało zmarłej miało być poddane kremacji. Jednak podczas ceremonii w domu pogrzebowym zaistniała zaskakująca sytuacja. Na krótko przed zabraniem ciała 89-latki do krematorium jej córka spostrzegła, że ​​jej matka jeszcze żyje i wykonuje nieznaczne ruchy. Kremację natychmiast przerwano. Zaszokowana córka seniorki wysłała nagranie do kogoś z rodziny, by poinformować, że jej mama wcale nie umarła - Chciałam tylko poinformować, że mama wciąż żyje. W końcu byliśmy w krematorium i widzieliśmy ją z objawami życiowymi. Teraz jedziemy do kliniki – wyjaśniła na nagraniu.

Kobieta została uratowana przed spaleniem żywcem. 89-latka ponownie trafiła do szpitala na oddział intensywnej terapii. Córka pacjentki poinformowała władze lokalne, które zobowiązały się zbadać sprawę.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: NASA publikuje ważne ostrzeżenie. Niedługo obok Ziemi przemknie coś ogromnego. Czy mamy się czego obawiać

Zerknij też tutaj: Takie chrupiące i przewiewne verguny powstają tylko z tego przepisu. Kefir jest tu kluczowym składnikiem

Nie przegap: Serial "H2O - wystarczy kropla" zrobił prawdziwą furorę. Jak wyglądają teraz główne bohaterki produkcji