Nie ulega wątpliwości, że powstanie okna życia służyło ocaleniu milionów istnień dzieci, których rodzice nie chcą, bądź nie mogą zająć się nimi. Okna życia w całej Polsce co pewien czas stają się początkiem nowego życia wielu dzieci zostawionych przez rodziców pod dobrą opieką.

Nietypowy gość we wrocławskim oknie życia

Nocą, z piątku 29 października na sobotę 30 października, siostry boromeuszki z Wrocławia zostały zaalarmowane dźwiękiem dochodzącym do nich z powodu pojawienia się gościa w oknie życia, którym się opiekują.

Gdy siostry zakonne przybyły na miejsce, doznały niezłego szoku. Przecierając oczy ze zdumienia, nie miały pojęcia jak mogło dojść do tego, co zobaczyły! Nie mogły się spodziewać tego, że w oknie życia, zamiast maleństwa zostawionego tam przez kogoś dorosłego, znajdą dorosłego mężczyznę. Nie miały pojęcia, jakim cudem się w ogóle tam zmieścił.

Sierżant Aleksandra Rodecka z policji we Wrocławiu zabrała głos w tej sprawie - Do zdarzenia doszło przed godz. 2 w nocy. Siostry opiekujące się oknem życia zastały w nim śpiącego mężczyznę. Na miejsce wezwane zostały policja i straż pożarna. Okazało się, że 20-latek jest pijany. Miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Został zabrany do Wrocławskiego Ośrodka Pomocy Osobom Nietrzeźwym. Na na razie nie wiadomo co nim kierowało, bo zostanie przesłuchany dopiero po wytrzeźwieniu.

Pijany 20-latek zniszczył okno i kuwetę czekającą na maleństwo, oraz zabrudził bardzo mocno wnętrze. Zostanie przesłuchany dopiero, gdy będzie w stanie wyjasnić, jak zdołał wejść do okna życia.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Katarzyna Cichopek pokazała kawałek brzuszka. Internauci nie mogli nie pogratulować. O co chodzi

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. Podczas ostatniego pożegnania ojca kobieta zrobiła zaskakujące zdjęcia. To oburzyło wszystkich