Historia pokazuje, że wizje Nostradamusa spełniały się, o czym przekonali się badający je historycy. Znane przykłady są dowodem na to, że Nostradamus wiedział, co czeka świat i ludzkość.

ŚMIERĆ HENRYKA II

Henryk II z Francji był osobistym znajomym Nostradamusa, który kiedyś zwrócił się do niego w liście jako „Najbardziej niezwyciężony Henryk Król Francji”. Niestety, Henryka w końcu pokonano. Doszedł do strasznie bolesnego końca w wieku zaledwie 40 lat. Jako zapalonego sportowca lubiącego polowania i potyczki, aktywna natura Henry'ego okazała się jego zgubą, gdy latem 1559 roku zorganizował turniej z okazji niedawnego traktatu pokojowego. Podczas pojedynku z jednym z jego młodych żołnierzy, włócznia tego ostatniego roztrzaskała się, wbijając odłamki w oko i czaszkę króla.

POJAWIENIE SIĘ ADOLFA HITLERA

Nostradamusowi przypisuje się sporo przepowiedni z XX wieku, a jako jedną z nich często wymienia się powstanie Adolfa Hitlera . I, szczerze mówiąc, jego pisma wywołują lekki dreszcz uznania. „Z głębin Zachodu Europy” – pisał Nostradamus – „Małe dziecko narodzi się z biednych ludzi”. A co robi to dziecko? „Swoim językiem… uwiedzie wielki oddział”, a jego sława rozejdzie się daleko poza Europę.

To jedynie przykłady dotyczące przeszłości. Co zatem przewidział dla ludzkości na 2022 rok? Ma się wiele wydarzyć, wiele zmienić i to nieodwracalnie...

Co nas czeka w 2022 roku? Oto przykłady wizji Nostradamusa

Deszcz asteroid zniszczy Ziemię (meteory Geminids 14 grudnia 2022) - Bardzo blisko Auch, Lectoure i Mirande Przez trzy noce z nieba będzie spadał wielki ogień. Przyczyna wyda się zarówno zdumiewająca, jak i cudowna; niedługo potem nastąpi trzęsienie ziemi.

Powyższy czterowiersz wskazuje, że na planetę spadnie deszcz asteroid. Jeśli wystarczająco duża skała wpadnie do oceanu, może spowodować gigantyczne fale pływowe, które pochłoną ląd i spowodują poważne zakłócenia. Trzęsienie ziemi spowodowałoby również tsunami, a podnoszące się wody morskie mogłyby spowodować niewypowiedziane szkody.

Eksplozja na Morzu Śródziemnym – na wschód od wyspy Minorka

W pobliżu wyspy Minorka, na Morzu Śródziemnym, niebo pęknie z wielką eksplozją, która rozprzestrzeni się w atmosferze podczas próby głowicy nuklearnej (lub pocisku) - Pięć i czterdzieści stopni spłonie niebo, Ogień zbliża się do nowego miasta Rozproszony wielki płomień wybuchnie Kiedy „Normani” będą testowani

Co sądzicie o tych przykładach?

O tym się mówi: Jeśli masz te objawy pilnie idź do lekarza. Może to być zawał

Zerknij: Obieranie dyni już nie będzie stanowiło problemu. Prosty patent pozwoli to zrobić szybko i dokładnie