Tak, nie jestem najlepszym człowiekiem na ziemi i daleko mi do daru z nieba, jak lubiła mawiać moja żona. Nadszedł czas i jestem już dość zmęczony tymi awanturami.

Nie było zdrady, tak się złożyło, że nie zgadzaliśmy się co do charakteru współmałżonka. Zawsze byłem winien wszystkiego, nawet jeśli byłem zmęczony pracą i położyłem się, by odpocząć.

Zawsze ściśle obserwowała, ile czasu spędzałem z naszym synem. Zawsze była nieszczęśliwa, gdy ja i mój syn bawiliśmy się w zabawy, które mi się podobały.

Głównym tematem kłótni było to, że wychowywała syna, a ja go tylko zabawiałem. Dzięki temu, że mój syn miał już osiem lat, mogłem mu wytłumaczyć, że kocham go tak jak dawniej, po prostu nie będziemy już mieszkać razem z jego mamą.

Wciąż pamiętam dzień, w którym zdecydowałem się opuścić rodzinę. Wtedy pomyślałem, że to jedyne wyjście z tej sytuacji.

Nie mieliśmy podziału majątku, wszystko zostawiłem żonie. Wynająłem dom i zacząłem mieszkać osobno. Sama Lily złożyła pozew o rozwód kilka miesięcy po tym, jak zacząłem mieszkać osobno. Musiałem przyzwyczaić się do nowego życia, w którym nie było skandali, kłótni i wyrzutów.

Moje nowe życie było jak wakacje w sanatorium. Siedem miesięcy później mój syn powiedział mi, że inny mężczyzna wprowadza się do nich. W mojej duszy ta wiadomość wywołała burzę emocji.

W tym momencie postanowiłem nawiązać nowy związek. Oczywiście miałem kobiety, ale to nie poszło dalej niż na jedną noc. Zacząłem marzyć o domowym cieple i komforcie. W tym okresie w moim życiu pojawiła się Anna. Była młoda, ładna, bez głupot w głowie i nie przeszkadzała mi z powodu wszystkich drobiazgów. Tak rozpoczął się mój nowy etap życia.

Podjąłem decyzję

Kiedy decydowałem się na drugie małżeństwo, byłem pewien, że ​​można się obejść bez wesela, dlatego zaproponowałem Annie, żeby się pobrać po cichu i kameralnie. Lubiłem spokojne, miarowe życie, zacząłem nawet myśleć o dzieciach. Przede wszystkim chciałem udowodnić mojej pierwszej żonie, że z łatwością znajdę dla niej zastępstwo.

Niespodzianka.

Moja ex zadzwoniła do mnie i powiedziała, że podczas treningu mój syn dostał krążkiem w nos. Kiedy leczyliśmy naszego syna, często dzwoniłem do Lily. Wyglądała świetnie, a zapach jej perfum ponownie osiadł we wnętrzu mojego samochodu.

Syn doznał bardzo poważnej kontuzji. Kiedyś przyszedłem do starego mieszkania, które było kiedyś wspólne i chciałem napić się herbaty, dopiero gdy nie znalazłem swojego kubka, zdałem sobie sprawę, że dawno tu nie mieszkałem.

Mój nowy dom.

Moja nowa dziewczyna i była żona są zupełnie inne. Anna zawsze była spokojna, zrównoważona, w naszym mieszkaniu panował porządek, a w naszej lodówce zawsze można było znaleźć coś do jedzenia. Ale nigdy nie wiedziałem, jakich emocji w tej chwili doświadcza. Miałem idealne życie, regularny seks, ale ona nigdy nie podzielała moich zainteresowań. Nie oglądaliśmy razem seriali i nigdy się nie wygłupialiśmy.

Mój nowy związek był doskonały, ale jednocześnie był całkowicie pusty i zimny. Coraz częściej pisałem do mojej byłej pod pozorem martwienia się o syna.

Zacząłem tęsknić za moją byłą żoną, śmiała się z moich żartów i żartowała sobie, zawsze rozmawialiśmy, a ona zawsze mnie wspierała.

Ma kochanka.

Kiedy codziennie przychodziłem do mojego dawnego mieszkania, jakoś wyleciało mi z głowy, że ona kogoś ma. Wpadłem na niego w domu. Wydawało mi się, że był trochę starszy ode mnie i strasznie na mnie zły. Nie pokazałem tego, a nawet odpowiedziałem na jego powitanie. Kiedy wyszedł z mieszkania, puściły mi nerwy. Od samej myśli, że chodził po moim mieszkaniu i spał w moim łóżku z żoną, chciałem wyć jak wilk.

Skandal był ogromny, gdy tylko odwróciła się ode mnie, przytuliłem ją. Lily mnie wyrzuciła.

Wróciłem do domu w kiepskim nastroju. Anna, która nie przeklinała, ani nie awanturowała się. czekała na mnie w domu. Nigdy nie zrobiła mi nic złego! Ale naprawdę tęsknię za moją byłą, mimo że torturowała mnie swoim narzekaniem.

Byłem pewien, że to wkrótce minie, bo sam postanowiłem wyjechać. Ale teraz, bardziej niż cokolwiek innego, chcę przytulić Lily, gdy jeszcze śpi, a potem poszukać dla nas interesującego filmu, podczas gdy ona przygotuje coś pysznego. Marzę o powrocie do domu, do mojej jedynej żony!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY