Fotografie, nagrania i opisy wydarzenia wciąż krążą po Internecie, a całość rozbierana jest na części pierwsze - jak wyglądała Karolina, jak wyglądał poierwszy taniec panny młodej, jacy goście zawitali na weselu, co o zięciu napisała wzruszona teściowa Izabela Małysz... Teraz pora na niespodziewanego gościa na weselnych poprawinach!

Weselicho w Szczyrku było piękne i huczne

Czwartego września Karolina Małysz stając na ślubnym kobiercu weszła w związek małżeński ze swoją wieloletnią miłością Kamilem Czyżem, którego mama panny młodej nazwała synem - No to już OFICJALNIE mam też SYNA ..!!!😜😁❤️❤️❤️ @kamil_czyz - napisała na swoim Instagramie w opisie zdjęcia z wesela Izabela Małysz.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Goście mogli bawić się w sobotę i w niedzielę na poprawinach. Okazuje się, że przybył wówczas na uroczystość gość niespodziewany, acz niosący wiele radości zarówno młodej parze, jak i reszcie uczestników!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Okazuje się, że sam Stefano Terrazzino przybył na poprawiny po drodze będąc w Szczyrku! Jak przyznał na swoim InstaStories, potrzebował odbyć rutynowy trening przed kolejnymi odcinkami Tańca z Gwiazdami!

źródło: IzAbelka

Co sądzicie o takich odwiedzinach? Chcieli byście uczestniczyć na podobnym weselu pełnym ciekawych osobowości medialnych?

O tym się mówi: ZUS może zmniejszyć lub zawiesić wypłacane świadczenie. Kiedy może do tego dojść? Jak tego uniknąć

Zerknij: Ewa Krawczyk nie była w stanie powstrzymać łez. To była dla niej wyjątkowo poruszająca chwila. O co chodzi

Nie przegap tego: O tym zastosowaniu folii aluminiowej wielu nie miało pojęcia. Pomoże uporać się z dość powszechnym problemem. Wystarczy owinąć nią stopy