Z powodu pandemii koronawirusa podjęto decyzję o tym, iż finałowe odcinki "The Voice of Poland" odbędą się bez udziału widowni. Nie zmienia to jednak ilości emocji w programie - tych, zwłaszcza w finale, zawsze jest mnóstwo. Jak potoczył się ostatni odcinek show?

Górniak znów naraziła się widzom?

Od jakiegoś czasu ogromne kontrowersje wzbudza wokalistka i jurorka Edyta Górniak, która - poza swoimi nietypowymi decyzjami na planie programu - wypowiada się w sieci m.in. na temat koronawirusa. Swoimi opiniami naraziła się na krytykę z wielu stron; kolejne pojawienie się jej na antenie stacji wzbudziło więc nie lada poruszenie.

Piosenkarka akurat w dniu emisji odcinka obchodziła swoje 48. urodziny - z tej wyjątkowej okazji postanowiła podziękować swoim fanom i...Bogu.

"Dziękuję Bogu za podarowanie życia. Dziękuję za Wasze wewnętrzne piękno. Za Waszą miłość, oddanie, lojalność, dobroć i za Wasze przebudzenie. Za każdą dobrą myśl, uczynek i modlitwę" - pisała w mediach społecznościowych.

Nie uchroniło jej to jednak przed krytyką za podjęte w programie decyzje. W jednym z poprzednich odcinków doprowadziła bowiem do opuszczenia programu przez jedną z uczestniczek, która zdaniem widzów była najsilniejszym ogniwem zespołu Edyty. W ostatniej odsłonie show również naraziła się fanom.

Po występie jednej z uczestniczek, Anny Gąsienicy-Byrcyn, oczy Górniak zaszkliły się, a ona sama drżącym głosem powiedziała, że chciałaby śpiewać tak dobrze jak zawodniczka. Jednakże, ku zdziwieniu wszystkich, to nie jej przyznała "złoty bilet". Powędrował on do innego uczestnika, Ignacego Błażejewskiego. Decyzja ta zaskoczyła publiczność, która po słowach Edyty przekonana była, iż to Gąsienica-Byrcyn otrzyma to wyróżnienie.

Zobacz także: Osobliwy wpis Lecha Wałęsy. Nikt nie ma pojęcia, o co może chodzić. Internauci zachodzą w głowę

Może cię zainteresować: Nowe zdjęcie Antka Królikowskiego robi furorę w sieci. Fanki aktora są zachwycone. Czy Joanna Opozda ma powody do zazdrości

Pisaliśmy również o: Gwiazdy i ich pupile. To nieprawdopodobne, jakie zwierzęta artyści hodują w swoich domach