Znane są już szczeguły uroczystości pogrzebowych. Jak donosi "Goniec", planowane są dopiero na 7 sierpnia.

Nagłe odejście artysty wstrząsnęło światem aktorskim

68-letni Leszek Benke był pełen sił i nic nie wskazywało na to, że niespodziewanie odejdzie z tego świata. Miał już nawet zaplanowane szczegóły występów, terminy były potwierdzone, a on sam mocno się ekscytował na myśl o spotkaniu z publicznością.

Aktor na 15 sierpnia miał zaplanowany występ w trakcie dożynek w Wieluniu, obmyślał także następne plany na występy. 22 lipca niestety Związek Artystów Scen Polskich opublikował smutną informację o niespodziewanej śmierci Leszka Benke.

Z przykrością zawiadamiamy, że odszedł Leszek Benke, aktor filmowy i teatralny. Popularność przyniosła mu rola komendanta OSP w Kopydłowie w popularnym programie " Spotkanie z Balladą". Aktor miał 69 lat. Spoczywaj w pokoju [*]. - napisano w smutnym poście.

Leszek Benke miał 68 lat, gdy nagle odszedł w swej drogiej sercu leśniczówce w Woli Rudlickiej. Przyczyny tej nagłej śmierci nie zostały do tej pory upublicznione. Znane są natomiast szczegóły uroczystości pogrzebowych, które zaplanowane są na dwa tygodnie po opublikowaniu tragicznych informacji.

Lokalny portal "wielun.naszemiasto.pl" poinformował, że uroczystości pogrzebowe Leszka Benke odbyć się mają 7 sierpnia w Zabierzowie niedaleko Krakowa. Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 11.30 w kościele św. Franciszka z Asyżu w Zabierzowie. Następnie żałobnicy przejść mają na teren cmentarza parafialnego.

Czy pamiętacie komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej z Kopydłowa?

O tym się mówi: W tym państwie Jarosław Bieniuk był szczęśliwy z Anną Przybylską. Teraz kraj przeżywa koszmar. Piłkarz zabrał głos w tej sprawie

Zerknij: Prezydent Andrzej Duda tłumaczy się z popełnionej gafy. Czy udało mu się wyjść z niej z twarzą? O czym mowa

Nie przegap: W sieci ruszyła zbiórka pieniędzy dla kierowcy z Katowic. Internauci mocno podzieleni. Na jaki cel mają pójść zebrane środki