Nikt tak nie wypowie się o rodzicielstwie, jak rodzic pełniący tę rolę bez przerwy, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jak wiemy, ojcostwo różni się od macierzyństwa pod wieloma względami, jednak jest ono na równi ważne, wymagające i piękne... Dobrze o tym wie Karol Strasburger, który jeszcze długo będzie pełnił rolę taty maleństwa.

Jak serialowy amant spełnia się w jednej z najważniejszych ról w życiu?

Gdy wieści o jego związku z dużo młodszą pieknością dowiedziała się opinia publiczna, spekulacjom nie było końca. Zarzucano jej interesowność, jednak aktor z całą stanowczością stwierdził, że piękna miłość ze sporą różnicą wieku w tle jest możliwa i właśnie jemu się ona przytrafiła.

Potem wieści o ciąży ukochanej aktora znowu wywołały niemałe poruszenie w Internecie... Z wypiekami na twarzy śledzono przebieg ciąży i chwile, gdy szczęśliwi rodzice wrócili ze szpitala do domu po porodzie maleństwa.

Fotorelacjom stworzonym przez fotoreproterów nie było końca, a zdjęcia zrobione z ukrycia szybko obiegły media. Dzisiaj aktor i gospodarz kultowej "Familiady" wręcz rozkoszuje się ojcostwem, polecając je gorąco. Jak widać na wielu zdjęciach, a także słysząc od samego aktora, całe życie dba o zdrowie i kondycję, więc wciąż ma w sobie mnóstwo sił witalnych.

Całe życie pracowałem na to, by być w jak najlepszym zdrowiu i kondycji, zatem siły mnie nie opuszczają. Wychowujemy córkę sami, będąc z nią przez całą dobę. Dzięki temu od początku mogę obserwować, jak Laura się rozwija, a rozwija się w niesamowitym tempie. Każdy dzień niesie ze sobą niespodzianki: nowe słowa, umiejętności, predyspozycje, reakcje i miny - opowiedział Karol Strasburger w wywiadzie udzielonym "Twojemu Imperium".

Mała Laura skończyła już półtora roku i wciąż zaskakuje mamę i tatę. Aktor wręcz poleca ojcostwo twierdząc stanowczo, że dobrze jest mieć dzieci.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zdjęcia Laury Łącz zachwyciły internautów. Trudno obok nich przejść obojętnie

Zerknij: Fani serialu „Na Wspólnej” obawiają się o kontynuację serialu. Produkcja ma zniknąć z ramówki stacji. Jakie są powody tej decyzji