"Super Express" dokonuje różnych rankingów i przeglądów związanych z celebrytami i osobami medialnymi. Seria o grobach znanych osób cieszy się zaskakującą populatnością, a ostatnimi czasy coraz częściej możemy natknąć się na tabloidowe przeglądy zawodów sław różnych dziedzin i branż.

Kim z wykształcenia jest Tomasz Lis?

Niewątpliwie jest jednym z najbardziej znanych polskojęzycznych dziennikarzy, gospodarzy programu publicystycznego, czy prowadzących wiadomości w danej stacji telewizyjnej. Jakiś czas pracował w stacji TVN prowadząc "Fakty", by potem oddać się w wir pracy dla Polsatu, gdzie prowadził program publicystyczny "Tomasz Lis na żywo", gdzie zapraszał przeróżnych gości i prowadził z nimi dyskusje - najczęściej polityczne.


YouTube/Kancelaria Premiera

obecnie Tomasz Lis jest redaktorem naczelnym "Newsweek.pl". Jego wieloletnia dziennikarska kariera oparta jest ukończonym na Uniwersytecie Warszawskim dziennikarstwie. Jak podaje "Super Express", Tomasz Lis rozpoczął także studia prawnicze, ale nigdy ich nie ukończył.

Jego życie prywatne związane było węzłem małżeńskim z dziennikarką Kingą Rusin, jednak związek ten nie przetrwał i para rozwiodła się.

Obecnie według medialnych doniesień, publicysta i dziennikarz związany jest z Hanną Lis, także dziennikarką.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Monika Olejnik zdradziła zaskakującą prawdę o sobie i ukochanym. Po ostatniej wpadce to niebywałe. O co chodzi

Zerknij też tutaj, aby nic Ci nie umknęło: Poruszające wyznanie żony Borisa Johnsona. Kobieta przekazała wspaniałe wieści, ale też przykre. O co chodzi