Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek, a mimo wypracowanej przez lata popularności świetnie sobie radzi także w roli mamy i żony, co po mistrzowsku chroni przed blaskiem fleszy.

45-letnia Agnieszka Chylińska z powodzeniem trzyma rodzinę z daleka od mediów

Nie da się ukryć, że przez kilka ostatnich lat Agnieszka Chylińska przeszła sporą zmianę, która nie dotyczy wyłącznie jej wizerunku. Ta pyskata i wyzwolona werbalnie buntowniczka, która nigdy nie dobierała słów, by wyrazić to, co ma na myśli, stała się prawdziwą żoną i mamą chroniącą swoją rodzinę przed wścibskim okiem mediów.

Pewna sytuacja, która jakiś czas temu trzęsła całą Polską skłoniła artystkę do opowiedzenia publicznie o dwójce swoich pociech, które kocha nad życie, nie wyobraża sobie życia bez nich, jednak nie jest ono usłane różami z powodu deficytów, jakie mają.

Tajemniczy Marek był grafikiem komputerowym w sopockiej firmie reklamowej. Wśród branżowych kolegów zyskał przydomek "magika od grafiki". Mało kto wie,że to Marek Cygan jest autorem projektów okładek płyt zespołu ONA, w którym Agnieszka Chylińska zwykła śpiewać.

Wychowuja wspólnie troje dzieci – 15-letniego Ryszarda, 11-letnią Esterę i 8-letnią Krystynę. W sieci nie jest łatwo o znalezienie wspólnej fotografii pary, a "Pudelek" wykopał zdjęcie z 2006 roku, gdy zakochanych przyłapali fotoreporterzy podczas spaceru ze świeżo narodzonym Ryszardem.

Kilka lat temu, Agnieszka chlapnęła w żartach, że jej mąż jest pochodzenia romskiego, co nie umknęło uwadze tabloidów i wywołało burzę w przysłowiowej szklance wody. To zmusiło wokalistkę do sprostowań na ten temat - Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć - wyjaśniła Agnieszka Chylińska w trakcie sopockiego festiwalu w 2019 roku.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Trybunał Konstytucyjny podjął decyzję w sprawie zakazu handlu w niedziele. Co się zmieni w przepisach

Zerknij: Najpopularniejsze show Telewizji Polskiej będzie miało konkurencję! Marta Manowska powinna się obawiać. O czym mowa