Jak informuje serwis Super Express, eksperci podali do wiadomości publicznej wyniki sekcji zwłok ofiar morderstwa w Borowcach. Okazuje się, że 44-letni Janusz wraz z żoną Justyną i ich synem, 17-letnim Jakubem zginęli przez rany postrzałowe. Jest to podstawowa informacja, która znalazła się w wynikami autopsji. To jednak wiemy od początku. Co jeszcze znalazło się w dokumentach ukazujących rezultaty badań ciał ofiar?

Niestety, morderca wykazał się niesamowitym okrucieństwem! Starał się zrobić wszystko, aby naprawdę zabić i upewniał się po fakcie, ze naprawdę nie żyją. Nie znaleziono dotąd broni, z której zabójca strzelał do swoich ofiar. Gdzie się znajduje? Bardzo prawdopodobne, że jest w posiadaniu Jacka Jaworka – krewnego rodziny, podejrzewanego o dokonanie zbrodni. Policja przeprowadza obławę na mężczyznę.

Brutalne morderstwo w Borowcach wstrząsnęło Polską. Znane są wyniki sekcji zwłok ofiar. Trwa obława na Jacka Jaworka

Według oficjalnych informacji podanych przez Polską Agencję Prasową, wiadomo już, jaka jest przyczyna śmierci ofiar brutalnego morderstwa w Borowcach.

„Trzy osoby zginęły w wyniku ran postrzałowych oddanych we wrażliwe życiowo rejony ciała. Było to łącznie 10 strzałów z broni kalibru 7,65” – powiedział oficjalnie Krzysztof Budzik, prokurator z zespołu prasowego Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

Widoczne jest również to, że przestępca działał ze szczególnym okrucieństwem i nie miał litości dla swoich ofiar. Działał w taki sposób, jakby chciał się upewnić na sto procent, że nie przeżyją.

Wciąż trwają poszukiwania 52-letniego Jacka Jaworka, który jest podejrzany o dokonanie masakry w Borowcach. W czwartek ze strony policji pojawiła się informacja, aby mieszkańcy gmin Dąbrowa Zielona na terenie powiatu częstochowskiego w godzinach od 18 do 6 rano trzymali się z dala od terenów leśnych w okolicy. Chodziło o przeprowadzane czynności w związku z poszukiwaniami Jaworka.

Mężczyzna jest ścigany listem gończym. Prokuratura zdecydowała się również o przedstawniu mężczyźnie zarzutów potrójnego morderstwa w trybie zaocznym, dzięki czemu można było wystosować wniosek o aresztowanie, który zaakceptował sąd. Do akcji zaangażowano 200 policjantów, drony, helikoptery i psy tropiące.

Jak informował portal "Życie": MIESZKAŃCY MIASTA NIE ZGADZAJĄ SIĘ NA FESTIWAL KOLORÓW. ŚRODOWISKA KATOLICKIE MÓWIĄ WYRAŹNE NIE. SAMORZĄD ZOSTAŁ ZMUSZONY DO PODJĘCIA NOWYCH DECYZJI

Przypomnij sobie: „M JAK MIŁOŚĆ” ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ! AKTORKA, KTÓRA DOŁĄCZY DO OBSADY JEST PARTNERKĄ JEDNEGO Z GŁÓWNYCH BOHATERÓW. TO BĘDZIE NAPRAWDĘ NIECODZIENNY DUET

Portal "Życie" pisał również: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CHWASTY W OGRODZIE NIE DAJĄ ZA WYGRANĄ? PRACE OGRODOWE Z UŻYCIEM PRODUKTU Z KUCHENNEJ SZAFKI NIE BYŁY PROSTSZE. SODA OCZYSZCZONA TO ISTNE REMEDIUM