Czy Justyna Żyła i Piotr Żyła zakopali topór wojenny? Najnowsze story eks żony skoczka jest zupełnie inne niż reszta… O czym mowa?

Justyna i Piotr poprawili swoje relacje?

Justyna Żyła. Źródło: Instagram @justynazyla
Justyna Żyła. Źródło: Instagram @justynazyla

Justyna Lazar i Piotr Żyła stali się małżeństwem w 2006 roku. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, co stanie się później.Na początku byli bardzo szczęśliwi, doczekali się dwójki dzieci. Niestety, później wszystko się popsuło. Ciąg dalszy historii zna większość z nas – głośny rozwód, publiczne pranie brudów i długa sądowa batalia. Ostatnio jednak cos sie zmienilo. Justyna coraz mniej wypowiada się na temat swojego byłego męża w mediach socjalnych. Jeśli już poruszy jego temat - zazwyczaj występuje to w pozytywnym kontekście. Czy ich relacje uległy poprawie?

Ostatnio obserwujący Justyny zostali mile zaskoczeni. Była partnerka skoczka wspomniała o swoim mężu w pozytywny sposób. Niektórzy musieli aż przetrzeć oczy ze zdumienia.

Justyna zamieściła na swoim Instastory nagranie z córeczką, która chwali się swoimi umiejętnościami ruchowymi na sali sportowej. Jak zauważyła Justyna, Karolinka ma talent po tacie.

-Jak u was z mega aktywnymi dziećmi? Dobra, przyznam, młoda to cały ojciec, więc boję się podwójnie - pisała na InstaStories. - No, no, ojciec... Twoja krew. Klon! - dodała Żyła.

Justyna Żyła
Justyna Żyła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: DZIESIĘCIOLATEK NAPISAŁ DO RODZICÓW PORAŻAJĄCY LIST. CHŁOPIEC UCIEKŁ Z DOMU I TRAFIŁ PROSTO NA POLICJĘ. FUNKCJONARIUSZE ZAREAGOWALI NATYCHMIAST

O tym się mówi w Polsce: NOWY POLSKI ŁAD WPŁYNIE NA WYSOKOŚĆ PENSJI POLAKÓW? CZĘŚĆ Z NAS ZYSKA, A DUŻA CZĘŚĆ MUSI LICZYĆ SIĘ ZE STRATĄ. WIADOMO, KOGO DOTKNIE TO NAJBARDZIEJ

Z życia gwiazd: „KRÓLOWA ŻYCIA” WYPRAWIŁA SWOJEJ CÓRCE BAJKOWĄ KOMUNIĘ. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, CZYM DZIEWCZYNKA POJECHAŁA DO KOŚCIOŁA. WIELU UZNAŁO TO PRZESADĘ