44-letni Łukasz, który postanowił opowiedzieć przerażającą historię portalowi Polki zdradził, że wcale nie miał ochoty pojawiać się w rodzinnej miejscowości, z której wyjechał niemal od razu, gdy stał się pełnoletni i to na drugi koniec Polski. Z rodzicami nie utrzymywał specjalnie kontaktu, uznając, że wolą jego brata, a jego samego traktują jak czarną owcę.

Jednak do powrotu do rodzinnego miasta skłoniła go choroba ojca – znajdujący się po wylewie w ciężkim stanie rodzic nawet niespecjalnie kojarzył własnego syna, siedzącego przy jego łóżku. Porozmawiał z matką, wypił piwo z bratem i postanowił się przejść. Pech chciał, że po drodze spotkał dawną koleżankę z podstawówki, Mariolę. Kobieta „słusznych” rozmiarów, pochodząca z mocno patologicznej rodziny, której bracia często siedzieli w więzieniu nie odstępowała mężczyzny na krok, zmuszając go prawie siłą, aby wstąpił do jej domu „na kawę”.

Zaproszenie na kawę do domu koleżanki z podstawówki mogło skończyć się dla mężczyzny tragicznie. Łukasz uciekł w ostatniej chwili. Później usłyszał coś wyjątkowego

Choć bardzo niechętnie to Łukasz dał się namówić podejrzanej kobiecie na „wspominanie szkolnych czasów” w jej mieszkaniu. Mariola wyjawiła, ze ma drugiego męża, a sam Łukasz pamiętał ją jako dziewczynę o niezbyt cnotliwej reputacji. Sam jako nastolatek brał udział w zakrapianych imprezach, podczas których Mariola dawała się dotykać chłopakom w oczywisty sposób. Sam raz wsunął jej dłoń w stanik.

Wspomniana „kawa” zaczęła się dziwacznie przeciągać, a sama Mariola zamiast przynieść gorący napój, nieustannie wracała do kuchni. Mężczyzna zrozumiał, że cały czas sama raczy się winem, a gdy dotarło do niego, że jest już pijana ona sama zaczęła sugerować mu, że powinni kontynuować to, co Łukasz zaczął na wspomnianej imprezie wiele lat temu. Mimo sugestii, że posiada męża kobieta była nieustępliwa i próbowała rozebrać swojego gościa.

Po ostrej wymianie zdań Łukasz złapał kurtkę i zamierzał uciec z mieszkania. Nagle poczuł jednak silne uderzenie i usłyszał dźwięk rozbitej szyby. Kobieta rzuciła w niego kryształową popielniczką, która z hukiem rozbiła drzwiczki kredensu. Łukasz rzucił szybko, że jest nienormalna i dotarło do niego, ze ma rozcięte czoło.

Jak najszybciej ruszył do drzwi i dość długo szamotał się z zamkiem. Gdy był już blisko ich otwarcia w kuchni rozległ się trzask sztućców. Kobieta rzuciła się na jego plecy, on finalnie odepchnął ją jednak i niemal stoczył ze schodów z drugiego piętra.

Oszołomiony i zakrwawiony wyszedł z klatki, a przechodnie dziwnie się mu przyglądali, jakby wiedzieli, czyim był gościem. Wkrótce poczuł jednak dziwne ciepło w dole pleców i zorientował się, że jest cały we krwi! Mariola zaatakowała go nożem! Szybko zadzwonił do brata, wyjaśniając, by natychmiast po niego przyjechał.

Szybsza była jednak karetka wezwana przez przechodnia, gdyż Łukasz tracił przytomność, wykrwawiając się. Gdyby nie pomoc obcego człowieka straciłby życie! W szpitalu przeszedł operację. Na szczęście rany były dość płytkie, a ciosy ominęły główne narządy.

Gdy Łukasz wybudził się po operacji zobaczył nad swoją głowę mamę, głaszczącą go po policzku.

„– A tyle razy ci powtarzałam, żebyś się nie zadawał z tą dziewuchą od Kuleszów, ale ty zawsze byłeś mądrzejszy. Zawsze taki zbuntowany. Oj, Łukaszku…” – powiedziała.

Łukasz stwierdził, ze odtąd będzie słuchał matki, a ona sama na pożegnanie wyznała mu, żeby nigdy się nie zmieniał, bo kocha go takim, jakim jest. Dopiero w szpitalu mężczyzna usłyszał to, na co czekał całe życie.

Szpital/Youtube @Lokalna TV
Szpital/Youtube @Lokalna TV
Szpital/Youtube @Lokalna TV

Jak informował portal "Życie": OSTATNIE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MAŁGORZATĘ ROZENEK – MAJDAN WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA CELEBRYTCE SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Portal "Życie" pisał również: GWIAZDA „THE VOICE OD POLAND” SKOMPROMITOWAŁA SIĘ PODCZAS PROGRAMU NA ŻYWO? NIE TAKICH ODPOWIEDZI SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE. PADŁY MOCNE SŁOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO