Jak informuje Wirtualna Polska, w piątek od rana ruszyły zapisy na szczepienia dla osób z rocznika 1972. Tym samym, Polacy urodzeni w tym roku zyskają możliwość przyjęcia szczepionki. Wśród nich znalazł się sam prezydent Polski. Andrzej Duda poinformował za pośrednictwem Internetu, że przed południem dokonał zapisu i otrzymał swój termin.

"Dzisiaj dzień naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw COVID-19. A Ty?" - zdradził na Twitterze Andrzej Duda.

Co ważne, w tym samym roku urodziła się żona prezydenta, Agata Kornahuser-Duda. Nie wiadomo jednak, czy Pierwsza Dama również zdecydowała się zapisać na szczepienie.

Andrzej Duda zapisał się na szczepienie. Prezydent zachęca do tego nie tylko swój rocznik 1972, ale wszystkich Polaków

Prezydent postanowił zachęcić do zapisów na szczepienia w nietypowy sposób. Założył bowiem, zamiast garnituru, luźną koszulkę ze znaczącym napisem „Vintage 1972” i narysowaną kaseta magnetofonową.

W wywiadach po przejściu koronawirusa w październiku, Andrzej Duda zapewniał, że zapozna się z opiniami ekspertów na temat szczepionki i wówczas zdecyduje się na szczepienie każdą ze szczepionek, która można dostać w Polsce.

Co istotne, w ramy Narodowego Programu Szczepień wchodzą coraz to nowe roczniki – w piątek jest to 1972, w sobotę 1973, natomiast od poniedziałku 26 kwietnia będą mogły zaszczepić się dwa roczniki. Od 7 maja codziennie do puli otwartych zapisów na szczepienia będą dołączać po trzy roczniki naraz.

Jak informował portal "Życie": ZDJĘCIE PARAGONU ZA BURGERA STAŁO SIĘ HITEM INTERNETU. DODANY PRZEZ KLIENTKĘ KOMENTARZ ROBI FURORĘ. INTERNAUCI NIE WIERZĄ, ŻE MOŻNA TO WYMYŚLIĆ

Przypomnij sobie: RAFAŁ TRZASKOWSKI DOSTAŁ TAJEMNICZĄ WIADOMOŚĆ I OD RAZU OPUŚCIŁ STOŁECZNY RATUSZ. DO PREZYDENTA NAPISAŁ JEGO NAJLEPSZY KOLEGA. WIADOMO, GDZIE SIĘ UDAŁ

Portal "Życie" pisał również: SPRZEDAWCY DOPUSZCZAJĄ SIĘ OSZUSTW! WYNIKI KONTROLI INSPEKCJI NIE KŁAMIĄ. KUPUJĄC RYBY WYRZUCAMY PIENIĄDZE W BŁOTO. ŹLE W CO CZWARTEJ PARTII

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOROTA SZELĄGOWSKA NIE ZAMIERZA JUŻ WYCHODZIĆ ZA MĄŻ? GWIAZDA TELEWIZJI WYJAWIŁA SZCZEGÓŁY Z ŻYCIA PRYWATNEGO. POTWIERDZIŁA ROZSTANIE Z MĘŻEM