Jakiś czas temu media obiegła informacja o karygodnym zachowaniu właścicielek pensjonatu w Zakopanem. Całe zdarzenie nagrywał jeden z gości.

Jak łatwo się domyślić, kobiety zostały postawione przed sądem. W minioną środę odbyła się już druga rozprawa. Jak wygląda sprawa właścicielek „Tatrzanki”?

Właścicielki zakopiańskiej „Tatrzanki” przed sądem

Portal o2 przypomina sprawę, która w 2019 roku wstrząsnęła całą Polską. To właśnie wtedy właścicielki willi „Tatrzanka” w Zakopanem wdały się w ogromną awanturę z turystami. Traf chciał, że jeden z gości wszystko nagrywał.

W sierpniu 2019 roku na miejsce, do „Tatrzanki”, przyjechało małżeństwo ze Stargardu Szczecińskiego wraz z dwójką dzieci. Mężczyzna zwrócił uwagę na kilka usterek.

Para skontaktowała się z właścicielkami i poinformowała o problemach. Kobiety przyjechały na miejsce i zaczęła się ogromna awantura, a nagranie z niej pojawiło się w internecie.

Dwie właścicielki zaczęły wyrzucać rzeczy gości przez okno, a po chwili rzuciły się na małżeństwo. Wezwano policję, a turystka została zabrana do szpitala. Jak się okazało, po umieszczeniu filmiku w sieci do mężczyzny zgłosiły się inne osoby, które również były poszkodowane przez właścicielki.

21 kwietnia odbyła się już druga rozprawa przeciw Stanisławie S. i Edycie S., które oskarżone są o napaść oraz pobicie z użyciem paralizatora. Podczas pierwszej rozprawy kobiety nie chciały zeznawać, wyjaśniając, że leczą się psychiatrycznie.

Małżeństwo nie dostało zwrotu gotówki za nocleg, zostało wyrzucone z pensjonatu. Teraz domagają się 15 tys. złotych odszkodowania.

Rozprawa jest odroczona do 26 maja – trwa oczekiwanie na opinię biegłego psychiatry. Oskarżone kobiety mogą otrzymać karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KONTROWERSYJNY SZCZEGÓŁ W SERIALU „KLAN” PRZYKUŁ UWAGĘ WIDZÓW. CZY FAKTYCZNIE BYŁA TO POLITYCZNA ZAGRYWKA? PRODUCENCI SERIALU DEMENTUJĄ PLOTKI

O tym się mówi w Polsce: CZY JEST SZANSA NA NORMALNE ZORGANIZOWANIE TEGOROCZNYCH KOMUNII ORAZ WESEL? MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: NASZA PLANETA KOLEJNY RAZ JEST POWAŻNIE ZAGROŻONA? MAMY POWODY DO NIEPOKOJU? TRZY ASTEROIDY MKNĄ W KIERUNKU ZIEMI. NAUKOWCY USPOKAJAJĄ

Z życia gwiazd: EWA KRAWCZYK WYJAWIŁA, JAK CZUJE SIĘ PO ODEJŚCIU UKOCHANEGO MĘŻA. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU PRZEŻYWA OBECNIE BARDZO TRUDNY CZAS