Całkiem nowe informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, Piotra Kraśko właśnie wyciekły do sieci! Budowa nowego domu prezentera trwa w najlepsze. Już niebawem rodzina wyprowadzi się do luksusowego dworku – koniecznie zobacz te fotki. Już robią wrażenie, a to dopiero początek budowy!

Piotr Kraśko jest bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych polskich dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych. W odróżnieniu od innych osobistości polskiego show – biznesu, mężczyzna wraz z rodziną jako miejsce zamieszkania nie wybrał Warszawy, a niewielką miejscowość Gałkowo, która znajduje się na Mazurach.

Wraz z żoną, Karoliną Ferenstein - Kraśko postanowili jednak nieco zmienić miejsce zamieszkania, lecz zaledwie o 50 metrów. Małżeństwo jednak chce zamieszkać w większym domu, dlatego niedawno ruszyła budowa!

Już widać zalążki pięknego dworku!

Mimo iż budowa dopiero niedawno ruszyła, już widać zarys domu - będzie to piękny dom stylizowany na XIX-wieczny dworek szlachecki.

- Dworek Piotra i Karoliny powstaje zaledwie 50 m od jej rodzinnej posiadłości. Oboje lubią starodawne klimaty i kochają konie. W Gałkowie spędzają każdą wolną chwilę. Chcą mieć jednak więcej oddechu dla siebie i dzieci, więc pomyśleli o własnym domu. Gdyby nie pandemia, być może już by się wprowadzali. Na szczęście prace znów ruszyły pełną parą – mówi znajomy rodziny.