Najnowsza prognoza pogody właśnie pojawiła się w sieci. Te zapowiedzi napawają optymizmem i nadzieją na to, że w końcu przyjdzie długo wyczekiwana wiosna! Polacy czekają z niecierpliwością na słoneczne dni. Czy to oznacza, że już niebawem nastanie wiosenna aura? Koniecznie przeczytaj!

Jak wiadomo, tegoroczna zima zaskoczyła niemalże wszystkich. Polacy przyzwyczaili się już, że w ciągu kilku ostatnich lat miesiące zimowe nie przypominały tradycyjnej zimy sprzed kilkunastu lat. Temperatury zazwyczaj spadały do minus kilku stopni Celsjusza, a śniegu było naprawdę niewiele...

Tegoroczna zima jednak była naprawdę sroga i mimo iż dawno takiej nie było, Polacy mają już dość tych chłodnych powiewów wiatru, opadów i ponurej aury. Kiedy w końcu nadejdzie wiosna? Okazuje się, że najnowsze prognozy pogody dają nieco optymizmu i nadziei!

Czy wiosna nadejdzie już niebawem?

Jak wynika z najnowszej prognozy pogody opublikowanej przez meteorologów, najbliższe dni nie będą typowo wiosenne – na niebie nisko będą wisieć ciemne, ponure chmury, możliwe także będą przelotne opady deszczu oraz wiatr, a temperatura będzie się wahać - w zależności od regionu Polski, od 7 do 15 stopni.

Okazuje się jednak, że pod koniec miesiąca w końcu możemy liczyć na cieplejszą aurę, ponieważ wedle zapowiedzi słupki rtęci pokażą od 20 do 25 stopni Celsjusza!

Wiosna/ screen yt