Ważna informacja dla wszystkich fanów kultowego i niezwykle popularnego serialu “Rodzina Soprano”. Jednego z najbardziej lubianych aktorów grających w tej produkcji nie ma już pośród nas... Fani pogrążeni są w smutku i żałobie, nie mogą w to uwierzyć... O kim mowa?

Amerykański serial “Rodzina Soprano” emitowany był w latach 1999 – 2007. Fabuła produkcji dotyczyła losów i perypetii mafii z New Jersey, a bohaterowie, którzy zyskali sporą sympatię od pierwszego momentu pojawienia się na szklanym ekranie do dnia dzisiejszego cieszą się sporą rzeszą wiernych fanów.

Twórcy “Rodziny Soprano” otrzymali całe mnóstwo nagród, wyróżnień i nominacji w najważniejszych plebiscytach i konkursach na całym świecie, co tłumaczy niebotycznie wysoką oglądalność serialu.

Niestety, właśnie w mediach pojawiła się przykra wiadomość o jednym z bohaterów wcielających się w znaną postać.

Zmarł Joseph Siravo

Dziś w mediach pojawiły się informacje o śmierci Josepha Siravo, który wcielał się w postać ojca Tony’ego Soprano. Mężczyzna miał zaledwie 64 lata, a zmarł w wyniku walki z chorobą nowotworową.

- Spoczywaj w pokoju mój drogi przyjacielu, przeszedłeś niesamowitą walkę. Będę za tobą tęsknił. Do zobaczenia po drugiej stronie napisał aktor Garry Pastore w mediach społecznościowych.