Najnowsze informacje o żonie Kamila Stocha mogą zaskoczyć wiele osób. Mało kto o tym wiedział, ale Ewa Bilan-Stoch przez wiele lat marzyła o karierze sportowej. Dlaczego przerwała karierę? Co stanęło na jej drodze, że postanowiła obrać inny kierunek?

Kamil Stoch to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich skoczków od wielu lat. Dzięki swoim wspaniałym osiągnięciom zyskał miano następcy Adama Małysza - historii polskich skoków narciarskich.

Ewa Bilan-Stoch dzięki karierze męża także zyskała popularność - kim zatem jest kobieta? Mało kto o tym wie!

Niespełnione marzenia o karierze sportowej

Aktualnie Ewa Bilan-Stoch spełnia się zawodowo jako menadżer swojego męża, a także kilku innych polskich skoczków. Prowadzi także własny biznes odzieżowy.

Mało kto jednak wiedział, że żona Kamila Stocha przez wiele lat ćwiczyła judo, jednak przez poważną kontuzję kolana musiała przejść aż 3 operacje, co zamknęło jej drogę do dalszej kariery w tym sporcie.

- Tęsknię, ale jestem po trzech operacjach kolan. Mogę ćwiczyć w domu na macie, jednak treningi w sali odpadają. Poświęciłam dla sportu wiele lat, więc to normalne, że pojawia się czasem tęsknota. Nawet mi się śni nieraz, że startuję w zawodach i nadal walczę. Niestety to tylko sny - mówiła Ewa Stoch.