Zatrważająca wiadomość właśnie obiegła media międzynarodowe. Jednej z najbardziej lubianych uczestniczek “Big Brothera” nie ma już pośród nas... Fani Nikki Graham nie mogą w to uwierzyć. Co takiego się wydarzyło?

Jak powszechnie wiadomo, popularny na niemalże całym świecie program rozrywkowy “Big Brother” wykreował sporo celebrytów, którzy do dnia dzisiejszego skupiają wokół siebie całe mnóstwo oddanych fanów.

Pierwsza edycja reality show miała miejsce blisko 24 lata temu w Holandii. Potem program został także realizowany w wielu innych krajach. W Wielkiej Brytanii, w siódmej edycji wzięła udział Nikki Graham, którą Brytyjczycy pokochali od pierwszego momentu pojawienia się na ekranach telewizorów.

Zatrważające wieści...

Niestety, w piątek 9 kwietnia celebrytka zmarła w wieku zaledwie 38 lat. Kobieta od dawna zmagała się z anoreksją i – niestety - tę walkę przegrała. Fani w dalszym ciągu nie mogą w to uwierzyć...

- Z wielkim smutkiem musimy Was poinformować, że nasza droga przyjaciółka Nikki zmarła we wczesnych godzinach rannych w piątek 9 kwietnia. Łamie nam serca, gdy wiemy, że ktoś tak cenny został nam odebrany w tak młodym wieku. Nikki nie tylko wpłynęła na życie milionów ludzi, ale także przyjaciół i rodziny, którzy będą za nią niezmiernie tęsknić. - poinformowały przyjaciółki gwiazdy w mediach społecznościowych.