Uroczystości pogrzebowe Krzysztofa Krawczyka odbyły się wczoraj, 10 kwietnia 2021 roku. Wśród rodziny i najbliższych, którzy zjawili się na pogrzebie jedna dziewczynka zwróciła ogromną uwagę zarówno ze strony osób znajdujących się na ceremonii, jak i mediów. Kim jest dziecko, które pocieszało żonę artysty?

Informacja o śmierci jednego z najwybitniejszych muzyków w Polsce, Krzysztofa Krawczyka zaskoczyła niemalże wszystkich. To ogromna strata, w którą jeszcze długo ciężko będzie uwierzyć...

Artysta zmarł w Lany Poniedziałek, 5 kwietnia, a jego ostatnie pożegnanie odbyło się w łódzkiej archikatedrze. Ciało piosenkarza zaś spoczęło na cmentarzu w Grotnikach - miejscowości, w której mieszkał przez wiele lat ze swoją najbliższą rodziną.

Mężczyzna prywatnie związany był z Ewą Krawczyk, z którą adoptowali córki jej siostry: Sylwię, Kasię oraz Beatę. Artysta traktował je jak własne dzieci, gdyż - jak donoszą media – nie dogadywał się ze swoim synem z poprzedniego małżeństwa.

Tajemnicza dziewczynka – kim była?

Podczas pogrzebu żona Krzysztofa Krawczyka obejmowała małą dziewczynkę, która - jak się okazało, była córką adoptowanej przez artystę Sylwii. Fani są pewni, że muzyk traktował ją jak własną wnuczkę.