Ostatnia droga jednego z najwybitniejszych muzyków w Polsce, Krzysztofa Krawczyka była niesamowicie poruszającym wydarzeniem. Na uroczystości zjawiły się tłumy fanów oraz wiele znanych osobistości, jak na przykład premier Mateusz Morawiecki.

Wieść o śmierci Krzysztofa Krawczyka, legendę polskiej sceny muzycznej, która pojawiła się w mediach kilka dni temu wstrząsnęła i zasmuciła tysiące Polaków. Ciężko w to uwierzyć, biorąc pod uwagę fakt, że artysta zaledwie dwa dni prędzej wyszedł ze szpitala – wszyscy mieli nadzieję, że jego problemy zdrowotne dobiegły końca.

Niestety, Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku w wieku 75 lat. Wczoraj, 10 kwietnia odbyły się uroczystości pogrzebowe, w których wzięło udział naprawdę mnóstwo osób.

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka

Uroczystość pożegnania artysty miała miejsce w łódzkiej archikatedrze, a msza pogrzebowa została odprawiona przez wieloletniego przyjaciela Krawczyka, biskupa Antoniego Długosza. Ciało piosenkarza spoczęło na cmentarzu w Grotnikach - miejscowości, w której mieszkał.

Na pogrzebie artysty – poza rodziną i najbliższymi pojawiły się tłumy fanów, a także wiele znanych osobistości, takich jak premier Mateusz Morawiecki, Daniel Olbrychski czy Piotr Gliński.