Najnowsze opublikowane w mediach społecznościowych nagranie z udziałem księcia Karola wprost wyciska z oczu łzy. Syn królowej Elżbiety II pożegnał ojca oraz wspomniał o jego zasługach dla narodu. Oficjalne oświadczenie księcia Karola skierowana ku ojcu wyciska z oczu łzy...

Informacja o śmierci księcia Filipa, która obiegła media międzynarodowe w dniu 9 kwietnia 2021 roku wstrząsnęła niemalże wszystkimi. Przede wszystkim jednak stratę odnieśli Brytyjczycy, gdyż stracili uwielbianego członka rodziny królewskiej.

To nagranie obiegło już świat

Właśnie na Twitterze księcia Karola pojawiło się nagranie, w którym składa on hołd i oficjalnie żegna się ze swoim ojcem, jednocześnie przypominając światu jego wspaniałe zasługi dla kraju, a także dziękując za wszelkie słowa wsparcia.

- Przede wszystkim chciałem powiedzieć, że mój ojciec przez ostatnie 70 lat pełnił niezwykle oddaną służbę Królowej, mojej rodzinie i krajowi, ale także całej Wspólnocie Narodów. Jak możecie sobie wyobrazić, moja rodzina i ja ogromnie tęsknimy za moim ojcem. (...) Mój drogi tata był bardzo wyjątkową osobą, która, jak sądzę, byłaby przede wszystkim zdumiona reakcją i wzruszającymi rzeczami, które o nim powiedziano. Z tego powodu ja i moja rodzina jesteśmy głęboko wdzięczni za to wszystko. - wyznał książę Karol.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBAWEM ZNAJDZIEMY SIĘ W NAJGORSZYM ETAPIE TRZECIEJ FALI PANDEMII? MINISTER ZDROWIA, ADAM NIEDZIELSKI NIE MA NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI CO DO SWOICH SŁÓW