Jedna z najnowszych fotografii opublikowanych na Instagramie Roberta Lewandowskiego robi prawdziwy szał. Sportowiec właśnie pochwalił się kolejnym talentem 3-letniej córki Klary. Internauci są mocno zaskoczeni, wow! Dziewczynka jest naprawdę zdolna, a rodzice mogą być dumni!

Robert oraz Anna Lewandowscy raz po raz zamieszczają w swoich mediach społecznościowych fotki bądź nagrania, na których ich córki wykonują pewne czynności - ostatnio trenerka fitnessu pokazała, jak jej starsza z córek uczy się pisać. Trzeba przyznać, że naprawdę szybko zaczyna!

Teraz zaś prawdziwą furorę robi fotka zamieszczona na Instagramie “Lewego”. O czym mowa?

Klara ma wiele ukrytych talentów!

Jak donoszą media, zaledwie 3-letnia Klara potrafi już bardzo wiele. Z mediów społecznościowych jej rodziców można wywnioskować, że - podobnie jak oni – uwielbia się ruszać, jest bardzo wygimnastykowana, a ponadto... gra na pianinie i zaczyna mówić po francusku!

Okazało się, że to nie wszystkie z talentów małej dziewczynki. Ostatnio Robert Lewandowski zamieścił w sieci zdjęcie, które wygląda na zrobione przez profesjonalistę. Fotka jest idealnie wyostrzona i wykadrowana. Jak wynika jednak z podpisu, jego autorką jest właśnie Klara! Fani są zachwyceni!