Najnowsze fotki opublikowane przez Viki Gabor robią w sieci prawdziwy szał! Nastolatka przeszła fenomenalną przemianę. Postanowiła wprowadzić pewne zmiany, fani są oczarowani jej nowym wyglądem! Trzeba przyznać, że czternastolatka powoli staje się “dorosłą” kobietą! O czym mowa?

Viki Gabor to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych i uwielbianych polskich wokalistek młodego pokolenia. Jej cudowny wokal wpisał się w gusta tysięcy Polaków, aż ciężko uwierzyć, że zaledwie kilkunastoletnia dziewczynka potrafi zaśpiewać niczym dorosła kobieta.

Nastolatka zasłynęła także z charakterystycznej prostej grzywki, długich włosów, a także kolorowych garniturów, które uwielbia nosić podczas koncertów.

Okazuje się, że czternastolatka postanowiła nieco zmienić swój image, a fani są zachwyceni!

Z nastolatki w kobietę!

Viki Gabor zrezygnowała z grzywki, a na jej twarzy widnieją okulary korekcyjne. Ponadto, zmieniła nieco styl ubierania – nadal pozostaje przy garniturach, jednak są one nieco bardziej dopasowane.

- Zmieniłam grzywkę. Nadal jestem w garniturach. Może nie aż takie oversize jak były wcześniej, bo trochę poszłam w taki smooth, ale nadal lubię garnitury. To się nie zmieniło – powiedziała nastolatka.

Fani jednogłośnie przyznali, że nastolatka powoli zmienia się w kobietę!