Zaskakujące informacje dotyczące relacji Anny oraz Roberta Lewandowskich właśnie wyszły na jaw! Fani bardzo długo głowili się i zastanawiali, jak wygląda ich małżeństwo, a także przebieg ich znajomości na przestrzeni lat. Ostatnio Anna postanowiła przerwać długo trwające milczenie i wyjawiła całą prawdę. Powiedziała o oświadczynach i celebrowaniu ważnych chwil przez parę. Fani są zaskoczeni! Co takiego powiedziała?

Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedno z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show – biznesie. Mimo iż każde z nich zarabia ogromne kwoty pieniędzy, a ich mieszkanie wygląda luksusowo, tak trzeba przyznać, że osobowości mają dość skromne, nie opowiadając za dużo o swojej prywatności.

Ostatnio jednak Anna Lewandowska została zapytana przez fanów o to, w jaki sposób Robert się jej oświadczył. Trenerka fitness postanowiła odpowiedzieć, czym zaskoczyła wiele osób!

Oświadczyny z zaskoczenia!

Anna Lewandowska odpowiedziała, że Robert oświadczył się jej w wodzie, kiedy przebywali na egzotycznych wakacjach na jednej z wysp. To musiało być naprawdę romantyczne!

W jednym z wywiadów zaś wyznała, jak razem z Robertem świętują różne święta. Powiedziała, że nie robią sobie często dużych prezentów.

- My tak naprawdę nie dajemy sobie często takich prezentów. Skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Mój mąż zawsze wręcza mi ogromny bukiet kwiatów i to jest dla mnie naprawdę bardzo dużo. To jest małżeństwo, miłość, dwójka dzieci - wyznała.

Anna i Robert Lewandowscy/ jastrzabpost.pl