Najnowsze i bardzo zdumiewające informacje prosto z rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że książę Filip prawdopodobnie miał bardzo bliskie relacje z księżną Dianą. Czy to prawda? Wszystko na to wskazuje... Młoda kobieta wymieniała się z teściem osobliwą korespondencją. O czym mowa?

Śmierć księcia Filipa, która miała miejsce wczoraj, 9 kwietnia 2021 roku bez wątpienia wstrząsnęła nie tylko Wielką Brytanią, ale i całym światem. Mąż królowej Elżbiety II odszedł w sędziwym wieku - osiągnął bowiem 99 lat, a do setnych urodzin brakowało zaledwie dwóch miesięcy. Brytyjczycy mocno żałują, że nie udało mu się osiągnąć tak pięknego wieku.

W związku z tym na jaw wychodzą kolejne fakty i ciekawostki z życia księcia, a ostatnio zaczęto nawet mówić o jego relacjach z księżną Dianą - ponoć byli sobie bliscy, dlaczego?

Ta korespondencja wiele wyjaśnia

Jak wskazują media, przez wiele lat można było dostrzec wiele podobieństw oraz wspólną nić porozumienia między księciem Filipem a Dianą - oboje bowiem pochodzili “z zewnątrz” i związali się z partnerami z rodziny królewskiej.

Okazuje się, że podczas głośnej sprawy dotyczącej romansu księcia Karola z Camillą Parker – Bowles książę Filip korespondował z Dianą mocno ją wspierając. W listach tych wyczytać można, iż nie popierał zachowania syna, a Dianę traktował jak własną córkę.