Całkiem nowe informacje dotyczące ostatniej sytuacji w programie “Dance Dance Dance”. Roxie Węgiel, po usłyszeniu krytyki z ust choreografa, Agustina Egurroli zaczęła być wspierana i broniona przez swoich fanów, którzy wprost zwracali się do tancerza w - również - mocnych słowach. Choreograf odpowiedział dość jednoznacznie... O co chodzi?

Popularny program rozrywkowy “Dance Dance Dance” emitowany na antenie Telewizji Polskiej od samego początku pojawienia się na szklanym ekranie wzbudził ogromne zainteresowanie i sympatię ze strony widzów. Od tamtej pory oglądalność programu nieustannie wzrasta, lecz zaszły w nim pewne zmiany – na fotelach jurorskich od niedawna obok Idy Nowakowskiej można ujrzeć Agustina Egurrolę oraz Joannę Jędrzejczyk.

Choreograf już od pierwszego odcinka zapewnił, że nie będzie dla nikogo łaskawy - każdy występ zamierza oceniać skrupulatnie. Jak widać po minionych odcinkach, słowa dotrzymał, ponieważ niełatwo jest uzyskać od owego jurora sporo punktów.

Fani stają w obronie Roxie Węgiel

Po ostatnim odcinku w sieci aż zawrzało! Jedną z par stanowi Roxie Węgiel wraz ze swoją koleżanką. Agustin Egurrola po wykonanym przez nie tańcu powiedział, że młoda wokalistka “człapie”. Fani zaczęli kierować negatywne słowa w stronę tancerza i poprosili, aby następnym razem przyznał nastolatkom więcej punktów.

Mężczyzna odpowiedział krótkim “OK”, co raczej miało charakter prześmiewczy.

Agustin Egurrola/ jastrzabpost.pl