Najnowsze informacje dotyczące rodziny Kwaśniewskich są bardzo optymistyczne! W domu pojawiła się ogromna radość, ponieważ Święta Wielkanocne spędzą w gronie rodzinnym, długo na to czekali! O czym mowa?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewski tuż przed Świętami Bożego narodzenia wybrali się do Szwajcarii, ponieważ chcieli dotrzymać towarzystwa siostrze byłego prezydenta, która niedawno straciła męża. Para prezydencka jednak zdecydowała się zostać tam dłużej, ponieważ z uwagi na panujące obostrzenia za granicą mają więcej możliwości “normalnego” i bezpiecznego życia.

Kwaśniewscy nie przebywają w dużym mieście, zatem mogą bez problemu wyjść na spacer nie przebywając wśród ludzi.

Wielka radość w domu Kwaśniewskich!

Okazuje się, że para nie zamierza wrócić do Polski na święta - powód jest oczywisty, znajdujemy się w zatrważającej sytuacji. W związku z tym postanowili więc zaprosić do siebie córkę Aleksandrę wraz z mężem. Teraz cała rodzina jest w komplecie i pełni szczęścia - za rok jednak planują spędzić święta w Polsce.

- Wszystko zależy od sytuacji w Polsce, powrót w środku ostrego lockdownu nie ma sensu, tutaj mamy więcej możliwości choćby spacerów i w miarę normalnego życia. W jakiejś perspektywie planujemy przyjazd, analizujemy napływające wiadomości - odpowiedział Kwaśniewski, zapytany o datę powrotu do kraju.