Poniższy horoskop wskaże, jakie znaki zodiaku do siebie pasują. Okazuje się, że niektóre znajomości od razu mogą zakończyć się romansem.

Baran

Do aktywnych i energicznych Baranów pasują osoby o podobnym charakterze. Dlatego dobrze czują się one w towarzystwie Lwa, Strzelca, czy Bliźniąt. Barany kompletnie nie pasują do Koziorożców, Wagi i Raków.

Byk

Byki szukają w związku stabilizacji i spokoju. Nie lubią się kłócić i chcą się czuć w związku komfortowo. Dlatego najbardziej pasują do nich osoby spod znaku Panny, Raki oraz Ryby. Spokojnej miłości nie znajdą w ramionach Lwów, Skorpionów i Wodników.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt lubią nowe wyzwania i adrenalinę. W związku nie chcą się nudzić. Pasują do nich osoby spod znaku Wodnika, Barana i Lwa. Szczęśliwego związku nie stworzą za to z Pannami, Strzelcami i Rybami.

Rak

Dla Raków najważniejsza jest rodzina. Są bardzo emocjonalne i nie lubią się denerwować. Dlatego najlepszy związek stworzą u boku Byka, Skorpiona lub Ryb. Spore różnice w charakterach nie wróżą stabilnego związku z osobami spod znaków: Baran, Waga i Koziorożec.

Lew

Lwy uwielbiają komplementy i towarzystwo. Druga połówka musi być przebojowa i otwarta na nowe znajomości. Do osób spod tego znaku zodiaku pasują: Baran, Strzelec oraz Waga. Zodiakalne Skorpiony, Byki i Wodniki nie będą dla nich dobrymi partnerami.

Panna

Osoby spod znaku Panny kochają uczyć się nowych rzeczy, dlatego szukają partnera, który może im to zapewnić. Dobrze odnajdą się u boku Koziorożca, Byka, czy Raka. Powinny się natomiast strzec Ryb, Bliźniąt i Strzelców.

Waga

Wagi kochają towarzystwo, dlatego ich partner musi zaakceptować, że często nie będą sami. Pasuje do nich Lew, Bliźnięta oraz Strzelec. Szczęśliwego związku nie stworzą natomiast z Rakiem, Baranem oraz Koziorożcem.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona szukają spokojnej osoby, która zrównoważy ich wybuchowy charakter. Dlatego najlepszymi partnerami będą dla nich: Ryby, Raki lub Koziorożec. Złym pomysłem będzie związek z Bykiem, Lwem lub Wodnikiem.

Strzelec

Strzelec kocha przygodę i nowe wyzwania. Dlatego szuka partnera, który chętnie wybierze się z nim na spontaniczną wycieczkę i będzie wspierać szalone pomysły. Idealnymi partnerami dla Strzelca będą: Baran, Lew, czy Wodnik. Powinien natomiast unikać Bliźniąt, Panny lub Ryb.

Koziorożec

Koziorożce lubią ciężką pracę i tego samego wymagają od swojego partnera. Dobrze będą czuć się w ramionach Byka, Panien i Skorpionów. U boku Baranów, Wag i Raków nie będą szczęśliwe.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika lubią bujać w obłokach. Poszukują osoby, która wesprze ich pomysły i fantazje. Najlepszym partnerem dla Wodnika jest Baran lub Bliźnięta. Związek z Bykiem, Lwem lub Skorpionem może fatalnie się zakończyć.

Ryby

Ryby szukają osoby o podobnym temperamencie. Świetnie będą czuć się w towarzystwie Raków, Skorpionów, czy Byków. Szczęścia natomiast nie znajdą w ramionach Panien, Strzelców, czy Bliźniąt.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO