Najnowsze informacje o córce Roberta Leszczyńskiego właśnie pojawiły się w mediach. Te fakty mogą zaskoczyć! Nastolatka właśnie wkracza w świat polskiego show-biznesu. Córka Roberta Leszczyńskiego odziedziczyła po rodzicach ogromny talent, który chętnie rozwija. O czym mowa?

Robert Leszczyński był znanym dziennikarzem związanym z Gazetą Wyborczą, a także stacją Polsat. Ponadto, fani zapamiętali go także jako wybitnego muzyka i krytyka muzycznego. Niestety, choroba sprawiła, że mężczyzna odszedł w młodym wieku w roku 2015 - miał zaledwie 48 lat.

Dziennikarz miał jedną córkę - Vesnę, która aktualnie ma siedemnaście lat. Pomimo młodego wieku nastolatka już wkracza w świat show-biznesu, tym samym rozwijając ogromny talent. O czym mowa?

Vesna Leszczyńska - utalentowana nastolatka

Nastolatka odziedziczyła talent zarówno po mamie, jak i tacie – ukończyła szkołę muzyczną, a także wystąpiła w popularnym musicalu “Metro”, co otworzyło jej bramę do świata artystów.

- Najbliżej memu sercu jest wokal, bo śpiewam niemal od samego początku, a skrzypcami zainteresowałam się od niedawna. Śpiewanie i teatr zajmują obecnie najwięcej miejsca w moim sercu. Zaczęłam bardzo dużo pracować nad sobą w tym zakresie. - mówi Vesna Leszczyńska.