Krzysztof Jackowski po raz kolejny zaskoczył. Właśnie w mediach społecznościowych jasnowidza pojawiła się najnowsza wizja. Niestety, słowa te nie napawają optymizmem... Jasnowidz przepowiada, że niepokojące wydarzenia nadejdą już niebawem. O czym mówił?

Krzysztof Jackowski bez wątpienia jest najpopularniejszym i najchętniej słuchanym jasnowidzem w Polsce. Mężczyzna niejednokrotnie poprawnie przewidział przyszłość i to dlatego tysiące osób tak chętnie wysłuchuje jego nagrań.

Od początku trwania pandemicznej rzeczywistości audycje jasnowidza przybrały na popularności - nic dziwnego, społeczeństwo chce wiedzieć, czy i kiedy zakończy się ten trudny czas.

Ostatnia, najnowsza przepowiednia jednak nie napawa optymizmem... O co chodzi?

Polacy zaczęli się mocno niepokoić

Krzysztof Jackowski w ostatnim nagraniu zapowiedział, że już za zaledwie kilka miesięcy prawdopodobnie czeka nas – nie tylko Polskę, lecz cały świat - ogromny kryzys ekonomiczny, który doprowadzi do dużego konfliktu między państwami.

- W tym roku czeka nas bardzo poważny krach ekonomiczny. (...) Z tego wszystkiego wyniknie konflikt. (…) Nie upieram się, że to będzie lipiec. Ale wchodzi mi do głowy, mam takie poczucie, że jeśli nie będzie to w lipcu, to od lipca jest takie zagrożenie, że jednego dnia wszystko runie (…) Będzie nagłe tąpnięcie, ale potworne. Na giełdach, na różnych funduszach, gospodarkach. - mówi jasnowidz.