Najnowsze opublikowane przez Joannę Przetakiewicz nagrania zaskoczyły niemalże wszystkich. Projektantka pokazała fanom, jak udekorowała mieszkanie na Wielkanoc. Internauci są wręcz zachwyceni! Wielu z nich zainspiruje się tymi nagraniami i w podobny sposób udekoruje swoje mieszkania! Koniecznie zobacz i oceń!

Joanna Przetakiewicz jest znaną i uwielbianą przez tysiące osób projektantką mody oraz założycielką kultowej marki La Mania, a jej ubrania chętnie noszone są przez gwiazdy. Największą rozpoznawalność uzyskała dzięki związkowi z miliarderem, Janem Kulczykiem.

Aktualnie zaś związana jest z producentem programów telewizyjnych – Rinke Rooyensem. Para na jesieni zeszłego roku wzięła ślub.

Joanna Przetakiewicz jest lubiana przez internautów dzięki swojej aktywności w sieci - chętnie pokazuje zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Ostatnio zamieszczone filmiki zrobiły niezły szał!

Propozycje dekoracji wielkanocnych spodobały się fanom!

Joanna Przetakiewicz ostatnio zamieściła w sieci dwie propozycje udekorowania świątecznego stołu - pierwsza z nich utrzymana jest w kolorystyce biało-czarno-różowej, druga zaś jest nieco bardziej wiosenna – elementy są żółte, zielone i białe.

Fani przyznali jednogłośnie, że owe zastawy wyglądają obłędnie i wyjątkowo!