Najnowsze opublikowane przez Joannę Krupę nagranie na swoim Instastory zrobiło prawdziwą furorę w sieci! Fani już zaczynali obawiać się o idolkę ze względu na jej długą nieobecność w mediach społecznościowych, lecz ten filmik uspokoił wszystkich! O co chodzi?

Joanna Krupa jest – bez wątpienia - jedną z najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków modelką i osobowością telewizyjną. Kobieta zyskała spore grono fanów darzących ją sympatią już od pierwszego momentu pojawienia się na ekranach telewizorów jako prowadząca program “Top Model”.

Joanna Krupa została pokochana przede wszystkim za jej dobre serce – nie od dziś wiadomo, że modelka z wielkim zaangażowaniem bierze udział w wielu akcjach charytatywnych czy społecznych.

Mimo iż zazwyczaj była bardzo aktywna w social mediach, ostatnie kilka tygodni na jej profilu upłynęło pod znakiem ciszy – o co chodzi?

Wielki powrót - fani mogą odetchnąć!

Po niemal 3 tygodniach nieobecności Joanna Krupa zamieściła na swoim Instastory zabawny filmik, na którym jej córka Asha tańczy do popularnej w sieci piosenki “Baby shark”. Fani są wręcz onieśmieleni i zachwyceni młodą tancerką!

Już nie muszą obawiać się o swoją idolkę.

Joanna Krupa/ jastrzabpost.pl