Moja mama ma już 65 lat. 5 lat temu zmarł mój tata. Na początku mama była w depresji, a potem zaczęła nowe życie. Spotykała się dużo z przyjaciółkami. Razem udali się do jakiegoś ośrodka dla emerytów. Tam poznała mężczyznę.

Miał 63 lata. Był też wdowcem. Szybko zaczęli romans. Mama zaczęła coraz częściej znikać. Spędzała z nim i przyjaciółmi całe dni. Zapomniała o nas i wnukach. Wydaje mi się, że zapomniała nawet o tacie. Nie сhodziła na cmentarz, i nawet nie mówiła o tacie.

Pewnego dnia mama przyszła do naszego domu bardzo szczęśliwa. Powiedziała, że ​​wychodzi za mąż. Opowiedziała o tym, że będą mieszkać razem z dziećmi przyszłego męża. "To wspaniali ludzie. W przeciwieństwie do ciebie są szczęśliwi, że się bierzemy ślub. Zapraszają nas do swojego dużego domu. Nie będziemy tam niczego potrzebować."

Słowa mamy zszokowały mnie. Zostawić swoją rodzinę i zamieszkać z nieznajomymi? Pomagać im z dziećmi?

Próbowałam porozmawiać o tym z moją mamą. Ma już 65 lat. Jaka miłość w jej wieku? Powinna już zadbać o swoje wnuki, dom i ogród. Zamiast planować ślub i życie z mężczyzną, którego jej rodzina widziała dwa razy. A tym bardziej żyć z rodziną, której praktycznie nie zna. Przypomniałam matce i o tacie. Ale ona po prostu nie chce mnie słyszeć.

Próbowałam rozmawiać z przyszłymi „krewnymi”. Wyjaśnić, że nasi rodzice są już stare dla małżeństwa. Ale oni też mnie nie słyszeli. „Są szczęśliwi. Będą z nami mieszkać. Jesteśmy bogaci i rodzice nie będą niczego potrzebować. Wydaje nam się, że ożyli, gdy się spotkali. Niech robią, co chcą."

Jestem bardzo oburzona. Jak można tak lekkomyślnie traktować tak poważną sprawę?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNA PARA W KOŃCU SKOMENTOWAŁA DONIESIENIA O ZERWANIU ZARĘCZYN. JENNIFER LOPEZ I ALEX RODRIGUEZ WYDALI OŚWIADCZENIE. CO Z ICH ZWIĄZKIEM?

O tym się mówi w Polsce: JUŻ W PRZYSZŁYM MIESIĄCU EMERYCI BĘDĄ MIEĆ POWODY DO RADOŚCI! SZYKUJĄ SIĘ REKORDOWO WYSOKIE PRZELEWY OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Z życia gwiazd: OSTATNIE POŻEGNANIE ZNANEGO DZIENNIKARZA BYŁO WZRUSZAJĄCE. PIOTRA ŚWIĄCA MA MIEJSCE WIECZNEGO SPOCZYNKU ODPROWADZIŁA RODZINA, PRZYJACIELE I SYMPATYCY