Ich przeboje „Sempre, sempre" czy ,„Felicita" podbijały serca słuchaczy na całym świecie. Niestety, kilkanaście lat temu słynne małżeństwo rozwiodło się. Co było powodem takiej decyzji?

Nikt nie spodziewał się, że artystów spotka taka tragedia

Wydawałoby się, że słynni zakochani wcale do siebie nie pasowali. Różnili się niemal pod każdym względem. Podczas gdy Romina Power przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych jako córka amerykańskich aktorów, Al Bano przez większość życia wychowywał się jako syn włoskich rolników.

Dzielił ich także wiek wokalista był aż osiem lat starszy od wybranki.

Para poznała się na planie filmu „Nel Sole" i to właśnie tam ich uczucie miało swój początek. 17-letnia wówczas Romina Power zaczęła występować u boku Al Bano, który miał już spore doświadczenie w życiu muzyka. Razem udało im się stworzyć jeden z najsłynniejszych duetów włoskiej sceny.

Niedługo po pełnym kontrowersji ślubie pary na świat przyszła ich pierwsza córka – Ylenia Carrisi, a po niej jeszcze syn i dwie młodsze córki. Niestety, chociaż nikt się tego nie spodziewał, to włlaśnie najstarsza pociecha doprowadziła do rodzinnej tragedii.

Kiedy Ylenia miała 24 lata, wraz ze starszym o 30 lat partnerem Alexandrem Masakela postanowiła wyruszyć w podróż za ocean - do Stanów Zjednoczonych. Po raz ostatni rozmawiała ona z rodzicami 1 stycznia 1994 roku. Niestety, ich ostatnia interakcja zakończyła się kłótnią.

Potem gwiazdorzy już nigdy nie zobaczyli swojej córki – pewnego dnia zostawiła ona swoje rzeczy w hotelu, w którym pomieszkiwała, i nikt więcej jej już nie zobaczył.

Wkrótce ogłoszono zaginięcie dziewczyny, jednak jej ciała nigdy nie odnaleziono. Sławny ojciec w końcu pogodził się ze stratą dziecka, która według niego była wynikiem zażywania przez córkę narkotyków; Romina natomiast do dziś wierzy, że Ylenia jeszcze kiedyś wróci do domu.

Niestety, tragiczna sytuacja nie pozostała bez wpływu na małżeństwo muzyków - po latach wzajemnych oskarżeń i wzbudzania poczucia winy, para w 1999 roku rozstała się.

Chociaż po latach Al Bano i Romina Power powrócili do wspólnych występów, to nigdy nie zapomnieli o tragedii, jaka ich spotkała...

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO