Celtowie byli pierwszymi, którzy uwierzyli, że każda osoba, w zależności od daty urodzenia, ma kwiat patrona, który ma rolę jego anioła stróża — pomagając we wszystkich sytuacjach życiowych i chroniąc go od kłopotów. Co nadchodzący rok 2021 przyniesie wszystkim znakom horoskopu kwiatowego?

Żółta goryczka (1-10 stycznia)

Dla tych, którzy urodzili się pod znakiem żółtej goryczki, na pierwszy plan wysuwają się relacje z bliskimi. Najważniejsze w tej dziedzinie jest tolerowanie wszelkich, w tym nie najprzyjemniejszych, przejawów, bo tylko w ten sposób można zachować spokój w rodzinie i harmonię między jej członkami.

Oset (11-20 stycznia)

Zadania zawodowe dla tych, którzy urodzili się pod znakiem ostu, należy rozwiązywać z kreatywnego punktu widzenia — zwykłe metody im nie odpowiadają. Warto też pamiętać, że wszystkich spraw nie da się przerobić, co oznacza, że ​​trzeba pamiętać o swoim zdrowiu i nie podejmować zwiększonych obowiązków pracowniczych.

Nieśmiertelnik (21-31 stycznia)

W niefortunnych nieporozumieniach, które mogą powstać między tymi, którzy urodzili się pod znakiem Nieśmiertelnika a ich ukochaną osobą, przedstawiciele znaku będą odpowiedzialni za siebie: ich dokuczanie okaże się bezpodstawne, a co za tym idzie, nie do utrzymania, a klimat moralny w domu może poważnie i trwale zepsuć.

Jemioła (1-10 lutego)

Sukces w pracy wszystkich urodzonych pod znakiem jemioły będzie bezpośrednio zależał od umiejętności budowania właściwych relacji z zespołem. Jeśli uda Ci się przekonać nawet nieżyczliwych, każdy — nawet najbardziej skomplikowany — projekt będzie na ramieniu, w przeciwnym razie będziesz musiał przeciągnąć wszystko na siebie, co oznacza, że ​​wyniki nie wyjdą tak gorąco.

Belladonna (11-20 lutego)

Dla tych, którzy urodzili się pod znakiem Krasavki, ważne jest, aby trzymać emocje na wodzy: dając im wolną rękę, można przesadzić i narazić się na nieprzyjemności, zwracając się przeciwko sobie ludzi, od których wiele zależy w ich życiu — na przykład szefów lub rodziców ukochanej osoby. Ta sytuacja jest obarczona poważnymi problemami, co oznacza, że ​​musisz dołożyć wszelkich starań, aby tego uniknąć.

Mimosa (21-28 lutego)

Tym, którzy urodzili się pod znakiem Mimosa, zaleca się więcej odpoczynku. Oczywiście nie będziesz w stanie całkowicie zrezygnować z pracy, ale każdą przerwę należy wykorzystać na relaks i regenerację sił. Przy pierwszej okazji warto wybrać się nad morze — w ogóle nie ma znaczenia, czy jest taka szansa latem, czy zimą.

Mak (1-10 marca)

Osoby urodzone pod znakiem Maku, niezależnie od tego, czy tego chcą, czy nie, mogą liczyć na poważne życiowe wstrząsy. Przeważnie wpłyną one na sferę zawodową, w której najprawdopodobniej będą zajmować stanowiska kierownicze, ale nie należy lekceważyć życia osobistego.

Lilia (11-20 marca)

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Lilii, nie powinni ingerować w walkę innych ludzi, nawet jeśli szczerze sympatyzują z jedną ze stron konfliktu i wspierają intrygi innych ludzi — zarówno zawodowe, jak i osobiste: nie będą w stanie przywrócić sprawiedliwości, ale mogą z łatwością być winnym w oczach wszystkich — bez wyjątku.

Naparstnica (21-31 marca)

Tym osobom zdecydowanie zaleca się, aby gwiazdy zrezygnowały z ryzyka, bez względu na obszar ich życia, którego dotyka: zamiast wygrywać, ryzykowne działania mogą prowadzić do strat, w rezultacie do upadku. Wszelkie działania muszą być dokładnie przemyślane i obliczone, a dopiero potem powinny działać, a wyniki będą takie, jakich oczekują.

Magnolia (1-10 kwietnia)

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Magnolii, będą musieli na chwilę zostać szarymi kardynałami, którzy wycofają się w cienie ze strefy ogólnej uwagi. Z biegiem czasu zdadzą sobie sprawę, że nawet wygodniej jest działać w ten sposób niż na widoku wielu oczu. Dzięki ukradkowej taktyce przedstawiciele Magnolii będą w stanie osiągnąć wiele celów, które sobie wyznaczyli i będą więcej niż zadowoleni.

Hortensja (11-20 kwietnia)

Hortensjom — szczególnie tym, którzy wciąż są samotni — zaleca się zwracanie jak największej uwagi na nowych ludzi w swoim otoczeniu: może być wśród nich osoba, której szukali od dawna, ale bezskutecznie. Znajomość może prowadzić nie tylko do żywego romansu, ale także do szczęśliwego i długotrwałego związku, który zakończy się ich oficjalną rejestracją.

Dalia (21-30 kwietnia)

Osoby urodzone pod znakiem Dalii powinny, choć na chwilę zapomnieć o swojej niezależności i zwrócić się — oczywiście w razie potrzeby — o pomoc przyjaciół i rodziny. Pomoże to nie tylko rozwiązać zaistniałą sytuację, ale także nawiązać relacje z ludźmi, którzy kochają przedstawicieli znaku, ale nie potrafią przebić się przez „zbroję” niezależności i pewności siebie.

Konwalia (1-10 maja)

Ludzie-konwalie powinni w nadchodzącym roku przestać płynąć z prądem, wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć działać. Im więcej będą w stanie zrobić, tym lepsza — zarówno zawodowa, jak i osobista — sytuacja. Najważniejsze, jak powiedział bohater kultowego filmu, to widzieć cel, wierzyć w siebie i nie zauważać przeszkód, które mogą pojawić się na drodze.

Portulaka (11-20 maja)

Tym, którzy urodzili się pod znakiem Portulaka, zdecydowanie zaleca się gwiazdom przynajmniej chwilowo zapomnieć o materiale i pomyśleć o duchowości: czytaj więcej, słuchaj muzyki, chodź do kościoła — jeśli oczywiście jest taka możliwość. Nie powinieneś także odmawiać pomocy, jaką mogą zaoferować bliscy ludzie i przyjaciele — jeśli zostaną odepchnięci, możesz zostać całkowicie sam.

Rumianek (21-31 maja)

Dla osób z rumiankiem na pierwszy plan wysuwa się życie osobiste, które zapowiada się niezwykle szczęśliwie. Prawdą jest, że stanie się to pod jednym warunkiem: jeśli przedstawiciele znaku zaakceptują ukochaną osobę taką, jaka jest — i zakochali się w niej — i nie wyrzeźbią, jak Pigmalion, czegoś nowego z ukochanej osoby - „magii” i „piękna”, z czym ukochany zdecydowanie się nie zgadza.

Dzwonek (1-10 czerwca)

Osoby urodzone pod znakiem dzwonka muszą jak najbardziej uważać na pieniądze: nie powinny wydawać dużych sum, nabywać majątku ruchomego i nieruchomego, nikomu nie pożyczać pieniędzy, a tym bardziej pożyczać od kogoś. W każdym z tych przypadków wydaną kwotę można uznać za straconą, dlatego lepiej grać bezpiecznie i nie dokonywać nagłych ruchów finansowych.

Stokrotka (11-21 czerwca)

Gwiazdy radzą, aby stokrotki uważały na czyjąś zazdrość, która czasami może mieć negatywną siłę materialną, w tym przypadku mówimy o właśnie takiej manifestacji. Ważne jest, aby nikomu — ani prawie nikomu nie mówić — o sukcesie zawodowym i szczęściu rodzinnym, skoro taka koncepcja jak złe oko nie została jeszcze anulowana. Sielanką w swoim życiu trzeba cieszyć się samotnie z bliskimi, nie wpuszczając w nią obcych.

Tulipan (22 czerwca - 1 lipca)

Dla osób urodzonych pod znakiem Tulipana na pierwszy plan wysunie się aktywność zawodowa, dlatego bardzo ważne jest skupienie się na pracy i odwrócenie uwagi od czynności drugorzędnych, które odciągną ich od tego, co najważniejsze. Tylko ci, którzy są w stanie skierować swoją energię na realizację najważniejszego projektu, mogą liczyć na sukces — zarówno w karierze, jak i w ekwiwalencie pieniężnym.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO