Koń jest przyjacielem człowieka

Koń od dawna uważany jest za symbol szlachetności, a także siły woli, uczciwości, lojalności i oddania — w tym sensie można go porównać do innego ludzkiego przyjaciela, psa. Nie oznacza to jednak, że to zwierzę nie ma negatywnych cech — jest obsesyjne i nie do opanowania, w takich przypadkach po prostu nie można sobie z tym poradzić.

Człowiek-koń

Główną cechą osób urodzonych w zoroastryjskim roku Konia oraz tych, którzy urodzili się w 1925, 1957 i 1989 roku, a także pojawią się w 2021 i 2053 roku jest ciężka praca. Nie można ich złapać na bezczynności, zwykle nie traktują odpoczynku jako lenistwa, ale zmianę czynności.

Są dobroduszni i przyjaźni, ale ci, którzy ich drażnią, bardzo szybko tego pożałują — w tym przypadku łatwo o kopyto na czoło. Koń jest szczególnie zirytowany tymi, którzy uniemożliwiają im pracę, więc stara się z nimi nie radzić.

Tacy ludzie — zdyscyplinowani członkowie społeczeństwa, przestrzegający zasad i tradycji — nigdy nie przychodzą im do głowy, aby przechodzić przez ulicę w niedozwolonym miejscu, nawet jeśli droga jest zupełnie pusta, lub odmawiać rachunków za media, nawet jeśli ich sytuacja finansowa pozostawia wiele do życzenia. Koń nigdy nie składa obietnic, jeśli nie jest pewien, czy będzie w stanie ich dotrzymać, ale jeśli już coś komuś zagwarantował, możesz być pewien: dotrzyma słowa.

Koń kocha towarzystwo — w samotności jest smutny i przygnębiony, więc nawet przez krótki czas stara się nie być sam. W trudnych chwilach życia potrzebuje wsparcia innych, więc mocno polega na bliskich ludziach i przyjaciołach, a jeśli nie mogą pomóc, jest bardzo zdenerwowany i obrażony.

Koń uwielbia przyrodę i wszystko, co z nią związane, przywiązuje dużą wagę do zdrowego trybu życia w ogóle, w szczególności sportu. W życiu osobistym Koń jest monogamiczny, najczęściej tworzy rodzinę raz na zawsze, więc jest mało prawdopodobne, aby pochwalił rzucanie się na tę ziemię, zwłaszcza separację i rozwód.

Czego można się spodziewać po roku Konia

Koń przypadnie do gustu tym, którzy ciężko i pilnie pracują, nie licząc na oświecenie czy niebiańską mannę — żaden z nich najprawdopodobniej nie będzie w nadchodzącym roku. W tej chwili konieczne jest również zaciśnięcie wszystkich istniejących „ogonów”, wykonując być może nudne i monotonne, ale mimo to niezbędną pracę, której nikt za nas nie wykona.

Bez zamieszania i pośpiechu, mottem roku będzie mądrość, która wszędzie ma czas dla tych, którym się nie spieszy. W razie potrzeby możesz zmienić miejsce pracy, ale ponownie, pod warunkiem, że wszystkie propozycje zostaną dokładnie przeanalizowane — nie wykorzystuj pierwszej najlepszej okazji. Sytuacja finansowa będzie całkiem przyzwoita, zarobione pieniądze będą więcej niż wystarczające nie tylko na niezbędne, ale także na zbędne.

Pożądane jest spędzanie wolnego czasu w roku Konia w gronie rodzinnym — należy go preferować zamiast głośnych imprez i licznych firm. Jeśli chodzi o zdrowie, nie ma tutaj specjalnych problemów. Najważniejsze jest, aby zadbać o swoją odporność i stan układu sercowo-naczyniowego, a najlepszy efekt nie da tabletek, ćwiczeń i spacerów na świeżym powietrzu.

Koń czy źrebię?

Antytotemem Konia jest Koń — tak zwana hybryda konia i osła. W przeciwieństwie do Konyi Loshak jest niesympatyczny, apatyczny i leniwy, nie ma nic przeciwko łamaniu zasad obowiązujących w społeczeństwie, kłamaniu i łamaniu słowa.

Radzenie sobie z takimi tematami jest, delikatnie mówiąc, nieprzyjemne, więc wiele osób stara się ich unikać. Na szczęście tacy ludzie mają bardzo charakterystyczny wygląd — nie da się ich pomylić z nikim innym. Mają niezdarną sylwetkę, nieproporcjonalnie duże ręce i nogi, lekko wydłużoną czaszkę i małe żółte zęby.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO