Jednak kiedy urodziła się ich córka, rodzice zobaczyli, że dziewczynka urodziła się z wadą wrodzoną.

Dziewczynka Cody urodziła się z naczyniakiem pod lewym okiem. To wtedy komórki stają się łagodnymi guzami. Ta choroba pozostawiła na jej twarzy olbrzymi ślad.

Jej rodzice kochali ją od urodzenia i chcieli zmienić jej życie na lepsze. Chodzili z nią przez długi czas i pozwalali jej otwarcie odkrywać świat. Byli jednak wokół bardzo okrutni ludzie, którzy nie zawsze robili na ten temat pochlebne uwagi.

„W Anglii, nasz sąsiad zapytał kiedyś moją żonę, dlaczego nie założyliśmy torby na głowę [Cody], kiedy ją zabraliśmy” - wspomina ojciec dziewczynki. „Najtrudniejsze są poglądy i komentarze ignorantów na tym świecie, którzy nie rozumieją, co się z nią dzieje”.

Z biegiem czasu stan dziecka tylko się pogarszał. Potrzebowała operacji. Zabrali ją do doktora Davida Apfelberga, chirurga plastycznego z Atherton w Kalifornii. Po kilku zabiegach laserowych lekarz był w stanie usunąć guz z twarzy dziewczynki.

Następnie, gdy pierwszy problem został rozwiązany, potrzebna była kolejna operacja wygładzenia skóry, którą wykonano w Nowym Jorku. Lekarze byli w stanie usunąć blizny na twarzy, choć nie było to łatwe.

„Miała rozległe zniszczenie tkanek” - powiedział dr Waner Fox News. „Zrobiliśmy kilka zabiegów, aby przywrócić ją do normalności”.

Cody przez 14 lat swojego życia przeszła 18 operacji. Rodzina Hall nie byłaby w stanie pozwolić sobie na te drogie zabiegi, gdyby nie obcy. Dzięki swojej kampanii zbierania funduszy otrzymali 376 000 dolarów na wydatki medyczne dla Cody. Rodzina była bardzo wdzięczna za tę wspaniałą okazję dla swojej córki.

„Wygląda teraz znacznie lepiej” - oznajmił dr Waner. „Jeśli zobaczysz ją na ulicy, nigdy nie zdasz sobie sprawy, że miała kłopoty”.

Teraz Cody może prowadzić normalne życie bez ostrych spojrzeń nieznajomych. W listopadzie 2017 roku poślubiła miłość swojego życia.

„To był emocjonujący dzień, zwłaszcza gdy zobaczyłam mojego męża przy ołtarzu i były to łzy radości”, dodaje: „Chcę tylko pokazać wszystkim, że życie ma szczęśliwe zakończenie”.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO